در این صفحه توضیحات جامع در مورد دروه آموزش سئو سایت ، شهریه دوره و زمان برگزاری دوره داده شده است.

کارآموزان می توانند با شرکت در یک دوره جامع و صفر تا صد آموزش سئو سایت وارد بازار کار شوند.

آموزش سئو سایت

چرا باید به سئو سایت اهمیت بدهم؟ سئو SEO یا بهینه سازی موتورهای جستجو به منظور جذب بازدیدکنندگان بیشتر و ارتباط بهتر بین سایت ها مورد استفاده قرار می گیرد. با افزایش کسب و کارهای اینترنتی ، رقابت برای بیشتر دیده شدن بیشتر شده است. در نتیجه هر سایت برای بیشتر دیده شدن باید اقدامات حرفه ای انجام دهد. یکی از این اقدامات برای بهبود رتبه سایت و افزایش بازدید بهینه سازی موتور جستجو یا سئو است. افزایش بازدید سبب معرفی خدمات و محصولات به افراد بیشتر می شود. بنابراین انجام اقدامات درست در راستای سئو بهتر سایت باعث افزایش رتبه سایت در موتورهای جستجو و همچنین افزایش بازدیدکننده سایت خواهد شد.

سئو سایت چیست؟

سئو seo سایت فرآیندی است که برای کسب رتبه های بالا در موتورهای جست و جو انجام می شود. یعنی یک سایت بدون داشتن رتبه بالا نمی تواند به موفقیت دست پیدا کند. داشتن یک استراتژی سئو برای یک سایت بسیار مهم است و اجرای آن توسط سئو کار خبره می تواند درآمد بسیاری برای یک صاحب سایت داشته باشد.

هدف از آموزش جامع سئو سایت

همانطور که گفته شد با پیشرفت و توسعه تکنولوژی هر روز بازار رقابت مشاغل اینترنتی داغ تر می شود. در این شرایط داشتن استراتژی سئو و انجام اقدامات با برنامه ریزی قبلی برای بالا بردن رتبه سایت و عرضه بهتر و بیشتر محصولات و خدمات لازم است. اما کسب رتبه بهتر در موتورهای جستجو به راحتی ممکن نیست. داشتن اطلاعات کافی ، آشنایی با استراتژی های سئو وبسایت و بروز نگهداشتن دانش سئو از لازمه های سئو سایت است.

سئو و بهینه سازی سایت از مشاغل اصلی و مهم کسب و کار اینترنتی است. دوره آموزشی سئو SEO سایت آموزشگاه مفید شامل کامل ترین سرفصل های آموزشی سئو است. با شرکت در دوره آموزش سئو و بهینه سازی سایت کارآموزان می‌توانند بلافاصله وارد بازار کار شده و یا در شرکت های بزرگ مشغول به کار شوند. دوره صفر تا صد آموزش سئو کارآموزان را از شرکت در دوره های مقدماتی ، متوسطه و پیشرفته بی نیاز می کند. یادگیری سئو سایت در کنار طراحی وبسایت وردپرسی می تواند در زمینه مشاغل اینترنتی شما را در بدست آوردن مشاغل رده بالا و یا خوداشتغالی یاری کند.

دوره آموزشی سایت سئو SEO

کارآموزان در دوره آموزشی سئو سایت در ابتدا با مفهوم سئو ، تاثیر افزایش سرعت ، هاست و دامنه وبسایت ، سئو داخلی ، سئو خارجی ، سئو تکنیکال ، بهینه سازی کلمات کلیدی ، الگوریتم های گوگل ، لینک سازی ، سرچ کنسول ، گوگل آنالیتیکس ، دیجیتال مارکتینگ ، سایت مپ و بهینه سازی صفحات سایت آشنا می شوند. در ادامه صفر تا صد مراحل سئو سایت زیر نظر استاد به صورت پروژه ای طی خواهد شد.

مزیت دوره آموزش سئو وردپرس صفر تا صد بودن آن است که کارآموزان را از گذراندن دوره های تکمیلی و پیشرفته بی نیاز می کند. همچنین کارآموزان می توانند بلافاصله بعد از گذراندن دوره سئو وارد بازار کار شوند. جهت هماهنگی برای ثبت نام می توانید به صفحه تماس با ما مراجعه نمایید.

جهت دریافت اطلاعات بیشتر می توانید با شماره 09941157815 تماس حاصل نمایید

تخفیف ویژه 800/000 هزار تومانی دوره آموزش سئو سایت فقط تا پایان مهرماه تخفیف ویژه 800/000 هزار تومانی دوره آموزش سئو سایت فقط تا پایان مهرماه تخفیف ویژه 800/000 هزار تومانی دوره آموزش سئو سایت فقط تا پایان مهرماه تخفیف ویژه 800/000 هزار تومانی دوره آموزش سئو سایت فقط تا پایان مهرماه تخفیف ویژه 800/000 هزار تومانی دوره آموزش سئو سایت فقط تا پایان مهرماه

سرفصل های آموزش سئو وبسایت

 • آشنایی با مفاهیم سئو سایت

 • آموزش سئو کلاه سیاه

 • آموزش سئو کلاه سفید

 • آموزش سئو کلاه خاکستری

 • آموزش لینک سازی

 • آموزش بک لینک follow و nofollow

 • آموزش افزونه Yoast SEO کلاس آموزشی وردپرس

 • آموزش سئو داخلی

 • آموزش سئو محتوا ( آموزش بهینه سازی کلیدواژه و تصاویر )

 • آشنایی با الگوریتم گوگل

 • آموزش آنالیز سایت

 • آموزش Search Console

 • آموزش Google Analytics

 • آموزش سئو تکنیکال

 • آموزش ساخت و بهینه سازی سایت مپ Site map

 • آموزش ساخت Robots.txt

 • آموزش Google ADS

 • آموزش تحلیل با Alexa

 • آموزش دیجیتال مارکتینگ

 • آموزش تجزیه و تحلیل رقبا

 • آموزش ایجاد استراتژی سئو

 • * یکبار شرکت مجدد در کلاس سئو سایت رایگان *

 • دریافت گواهینامه فنی

 • پشتیبانی رایگان 5 ساله

مزایای دوره آموزشی SEO سایت

 1. ثبت نام در سریع ترین زمان ممکن ، برگزاری کلاس آموزشی سئو سایت به صورت پیوسته (10 روز کلاس ، هر روز) می باشد.

  که این امکان را به شما می دهد تا همواره و در طول سال بتوانید در کلاسها شرکت نمایید.

 2. برگزاری کلاس های جامع سئو به صورت خصوصی یا نیمه خصوصی _ حضوری ، غیرحضوری و تلفیقی انتخاب با شماست ؛ شرایط برای راحتی شما فراهم شده است. تعداد نفرات شرکت کننده ، نوع حضور در کلاس و مدت زمان کلاس قابل انتخاب است.

 3. ورود به بازار کار ، با توجه به آموزش جامع و کامل و عدم نیاز به دوره های پیشرفته ، پس از گذراندن کلاس آموزشی سئو سایت می توانید بلافاصله وارد بازار کار شوید.

 4. دریافت گواهینامه فنی ، پس از گذراندن کلاس آموزش وردپرس می توانید گواهینامه فنی دریافت و از آن برای دریافت جواز کسب استفاده نمایید.

 5. پشتیبانی رایگان ( 5 سال )
  پس از پایان کلاس کارآموزان عزیز می توانند به مدت 5 سال از پشتیبانی برای مشاوره شغلی و پاسخ به سوالات تخصصی به صورت رایگان استفاده نمایند.

 6. تخفیف طبقاتی
  در صورت پایان کلاس و علاقه کارآموزان به شرکت در سایر کلاس ها تخفیفات ویژه ای برای آنان در نظر گرفته خواهد شد.

جهت دریافت اطلاعات بیشتر می توانید با شماره 09941157815 تماس حاصل نمایید

تخفیف ویژه 800/000 هزار تومانی دوره آموزش سئو سایت فقط تا پایان مهرماه تخفیف ویژه 800/000 هزار تومانی دوره آموزش سئو سایت فقط تا پایان مهرماه تخفیف ویژه 800/000 هزار تومانی دوره آموزش سئو سایت فقط تا پایان مهرماه تخفیف ویژه 800/000 هزار تومانی دوره آموزش سئو سایت فقط تا پایان مهرماه تخفیف ویژه 800/000 هزار تومانی دوره آموزش سئو سایت فقط تا پایان مهرماه

شهریه دوره آموزش سئو Seo وبسایت

دوره آموزشیمدت زمان آموزششهریه کلاس های حضوری ( تومان )شهریه کلاس های غیرحضوری_آنلاین( تومان )
طراحی سایت وردپرس
( نیمه خصوصی )
10روز
20روز
با تخفیف ویزه
500/000
هزار تومانی فقط
2/000/000
میلیون تومان
1/800/000
میلیون تومان
طراحی سایت وردپرس
( خصوصی )
5روز3/000/000
میلیون تومان
2/800/000
میلیون تومان
آموزش سئو سایت
( نیمه خصوصی )
10روز
20روز
با تخفیف ویزه
800/000
هزار تومانی فقط
2/700/000
میلیون تومان
2/500/000
میلیون تومان
آموزش سئو سایت
( خصوصی )
5روز3/500/000
میلیون تومان
3/300/000
میلیون تومان

ثبتنام کلاس آموزشی سئو سایت

کلاس های آموزشی seo هر هفته و به صورت خصوصی یا نیمه گروهی و با رعایت کامل نکات بهداشتی برگزار خواهد شد.
کارآموزان توجه داشته باشند برای شرکت در دوره سئو سایت نیازی به اطلاعات و پیش زمینه قبلی نیست.
آموزش به صورت صفر تا صد خواهد بود و به کلاسهای پیشرفته نیاز نخواهید داشت. در طول کلاس آموزش سئو به صورت کاملا عملی و پروژه محور خواهد بود.

همچنین کارآموزان می توانند کلاس را به صورت تلفیقی ( نیمی از آموزش حضوری و نیمی غیرحضوری ) شرکت کنند. به کارآموزانی که از شهرستان در دوره ها ثبت می کنند خوابگاه نیز معرفی می شود. تعرفه دوره آموزش سئو وبسایت با احتساب تخفیف ویژه 2/700/000 میلیون تومان است. برای کسب اطلاعات بیشتر از زمان شروع کلاس ها می توانید با شماره تلفن 09941157815 تماس حاصل نمایید.

توجه داشته باشید برای راه اندازی کار در زمینه سئو سایت به سرمایه زیادی نیاز نیست و با تهیه تجهیزات و سیستم مناسب می توانید کسب و کار خودتان را راه اندازی کنید.

سایر شماره های تماس

02188255620

09398315929

مزایا کلاس آموزشی سایت سئو :

 • دریافت گواهینامه فنی

 • ارائه خوابگاه

 • ارائه مشاوره شغلی

 • 5 سال پشتیبانی رایگان

 • آموزش صفرتاصد بدون نیاز به دوره پیشرفته

 • برگزاری کلاس هر هفته

 • کلاس خصوصی یا نیمه خصوصی

مدارک و لوازم کارآموزان :

 • 1 قطعه عکس 

 • کپی کارت ملی و شناسنامه

 • لپتاپ شخصی

 • دفترچه

 • خودکار

سوالات متداول کلاس آموزش SEO

بله حتما
هدف ما این است که شما بتوانید بلافاصله بعد از اتمام کلاس وارد بازار کار شده ؛ کسب و کار خودتان را راه اندازی کنید. توجه داشته باشد به دلیل برگزاری کلاس به صورت صفرتاصد دیگر نیازی به شرکت در کلاس های پیشرفته ندارید.
در صورت درخواست شما را به شرکت هایی که به نیروهای متخصص نیاز دارند جهت استخدام معرفی خواهیم کرد. همچنین در پایان کلاس مشاوره لازم برای راه اندازی کسب و کار به شما داده خواهد شد و می توانید از پشتیبانی رایگان استفاده نمایید. 

کلاس به صورت خصوصی یا نیمه خصوصی در محل آموزشگاه مفید یا به صورت آنلاین برگزار می شود. کلاس ها هر هفته دایر است. برای اطلاع از زمان و ساعت کلاس ها می توانید با شماره تلفن های آموزشگاه مفید تماس حاصل نمایید.

دوره های رایگان یا آموزش ویدئو ضعف ها و نواقص زیادی دارد. نکات زیادی در این مجموعه ها به عمد یا غیر عمد گفته نمی شود ، خطاها و ریزه کاری های سئو سایت بسیار زیاد است و مهمتر از  همه اینکه امکان پرسش و پاسخ بین کارآموز و مدرس وجود ندارد.

هزینه دوره آموزش سئو سایت با وجود مزایایی مانند امکان انتخاب زمان و مدت آموزش ، حضوری یا غیر حضوری و خصوصی یا نیمه خصوصی بودن و همچنین تایم آموزشی مناسب و امکان شرکت مجدد در کلاس به صورت رایگان بسیار مناسب تعیین شده است و شما را به سطح مناسبی برای استغال در این زمینه می رساند.

مدت زمان کلاس آموزش جامع سئو سایت 5 ، 10 و یا 20 روز است. مدت کلاس به انتخاب شما بستگی دارد و خصوصی یا نیمه خصوصی بودن آن در مدت زمان آموزش تاثیر دارد.
توجه داشته باشید جلسات هر کلاس به طور پیوسته و پشت سرهم برگزار می شود. همچنین برای شاغلین کلاس فقط در پایان هفته پنجشنبه ها و جمعه ها برگزار می شود.

مزیت اصلی دوره های آموزشی آموزشگاه مفید ، امکان انتخاب زمان شروع کلاس توسط خود کارآموزان است. با توجه به شرایطتان شما می توانید کلاس را در ابتدا ، اواسط و یا در آخر هفته ( پنجشنبه و جمعه ) شرکت نمایید.
به کارآموزان عزیزی که از جای جای کشورمان برای شرکت در کلاس های آموزشی اقدام می کنند خوابگاه مناسب و با امکانات درجه یک معرفی خواهد شد.
در صورت عدم امکان شرکت به صورت حضوری ، برگزاری کلاس به صورت اینترنتی و با تماس تصویری آنلاین نیز فراهم شده است.

 1. درخواست خود را از طریق تماس مستقیم با شماره 09941157815 یا 02188255620 ثبت نمایید. ( پاسخگویی شبانه روزی و 24 ساعته )

 2. با کلیک روی لوگوی واتساپ به واتساپ آموزشگاه متصل شده و می توانید پیام ارسال کنید. تیم پشتیبانی ما در سریع ترین زمان ممکن جوابگوی شما خواهند بود.

 3. به صفحه تماس با ما مراجعه نمایید. درخواست و شماره تماس خود را ثبت نمایید. همکاران ما در بخش پشتیبانی با شما تماس خواهند گرفت و پیگیری لازم را جهت تکمیل ثبتنام شما انجام خواهند داد.

بلافاصله بعد از پایان کلاس می توانید گواهینامه فنی دریافت نمایید و برای امور مختلف مانند دریافت جوازکسب استفاده نمایید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اموزش سئو و طراحی سایت
فیلم آموزش سئو
آموزش سئو در وردپرس
سئو مخفف چیست
بازاریابی سئو چیست
سئو pdf
seo چیست؟
دوره سئو تخصصی
دوره جامع SEO فنی حرفه ای
دوره SEO آموزش بهینه سازی سایت برای موتور جستجو
آزمایشگاه تخصصی سئو
آموزش تکنیک‌های SEO از صفر تا صد
دوره آموزشی سئو سایت
دوره آموزش سئو وردپرس
سئو سایت وردپرس
بهبود سئو سایت وردپرس
سئو نویسی چیست؟
دوره طراحی سایت و دیجیتال مارکتینگ
آموزش سئو رایگان و حرفه ای
دوره سئو چیست
آموزش سئو وب سایت
دوره آموزش سئو و تولید محتوا
آموزش سئو از پایه تا پیشرفته
دوره جامع آموزش SEO
آموزش تخصصی صفر تا صد سئو سایت
آموزش سئو 2021
آموزش تخصصی سئو
آموزش سئو سایت pdf
ابزارهای SEO Marketing
چرا باید به سئو سایت اهمیت بدهم؟
دوره آنلاین جامع سئو
آموزش رایگان و حرفه ای بهینه سازی سایت
دوره جامع آموزش SEO
دوره آموزش سئو حرفه ای
دوره آنلاین جامع جادوی سئو
سئو محتوا
آموزش تکنیک‌های SEO از صفر تا صد
بهترین دوره سئو چیست ؟

دوره جامع سئو
بالا بردن سئو سایت وردپرس
سئو چیست؟
دوره آموزش جامع و پیشرفته سئو
ثبت نام دوره سئو
آموزش بهینه سازی سایت
آموزش حضوری سئو
آکادمی دیجیتال مارکتینگ
seo چیست
سئو نویسی چیست
بهینه سازی وب سایت و سئو
کارگاه تخصصی سئو
برگزاری دوره جامع آموزش سئو و بهینه سازی سایت