در این مقاله با شرایط دوره های آموزش سایت وردپرس و زمان شروع کلاسها آشنا می شوید.

شما با شرکت در دوره صفر تا صد آموزش سایت وردپرس و طراحی سایت وردپرسی می توانید به راحتی وارد بازارکار شوید.

آموزش سایت وردپرس

وردپرس یک سیستم مدیریت محتوا متن باز و رایگان است که با استفاده از آن می توان سایت های حرفه ای در زمینه های مختلف ایجاد کرد. امروزه سایت های زیادی به وسیله وردپرس WordPress ایجاد شده اند که مهمترین عامل آن نیاز نداشتن به دانش برنامه نویسی است. سادگی کار با وردپرس و وجود افزونه های زیاد باعث محبوبیت بالای وردپرس شده است.

شما هم می توانید وبسایت وردپرسی خودتان را داشته باشید. حتی اگر با طراحی سایت وردپرسی هیچگونه آشنایی ندارید به راحتی با شرکت در کلاسهای آموزش طراحی سایت وردپرس می توانید در زمینه طراحی سایت مشغول به کار شوید.

هدف از آموزش طراحی وبسایت وردپرس

اینترنت در حال متحول کردن همه چیز در جهان است. اینترنت به قدری در زندگی ما تاثیر گذار بوده است که تصور زندگی بودن آن سخت است. اینترنت همانطور که باعث حذف بسیاری از مشاغل شده ، موجب خلق میلیون ها شغل شده است. تغییر و تحولات ناشی از اینترنت به گونه ای است که اگر خود را با این تغییرات وفق ندهیم حتی نمی توانیم صاحب شغل شویم.

یکی از مشاغل اصلی در حوزه اینترنت طراحی سایت است. دوره آموزشی طراحی سایت وردپرس آموزشگاه مفید شامل کامل ترین سرفصل های آموزشی وردپرس است. با شرکت در دوره طراحی سایت وردپرسی کارآموزان می‌توانند بلافاصله وارد بازار کار شوند. دوره صفر تا صد آموزش سایت وردپرس کارآموزان را از شرکت در دوره های مقدماتی ، متوسطه و پیشرفته بی نیاز می کند. شما با شرکت در دوره طراحی سایت و سئو سایت می توانید به تنهایی یک سایت شخصی برای خود طراحی کرده و برای جذب مخاطب بیشتر سئو سایتتان را هم مدیریت نمایید.

دوره آموزشی طراحی سایت وردپرس WordPress

کارآموزان در دروه آموزشی طراحی سایت WordPress در ابتدا با سایت ، هاست ، دامنه ، ویژگی های وردپرس ، طراحی سایت شخصی ، طراحی سایت شرکتی ، طراحی سایت فروشگاهی ، دیتابیس ، افزودن نوشته جدید ، مدیریت وبسایت ، افزونه ها ، قالب وردپرس ، سئو در وردپرس ، بروزرسانی ، ووکامرس ، ابزارهای برون ریزی و درون ریزی آشنا می شوند. در ادامه صفرتاصد مراحل طراحی سایت وردپرس را زیر نظر استاد به صورت پروژه ای طی می کنند.
مزیت دوره آموزشی طراحی سایت به کمک وردپرس ایجاد توانایی راه اندازی کسب و کار با کمترین سرمایه گذاری می باشد. در پایان دوره به کارآموزان گواهینامه پایان دوره داده خواهد شد. جهت هماهنگی برای ثبت نام می توانید به صفحه تماس با ما مراجعه نمایید.

جهت دریافت اطلاعات بیشتر می توانید با شماره 09941157815 تماس حاصل نمایید

تخفیف ویژه 500/000 هزار تومانی دوره جامع وردپرس فقط تا پایان مهرماه تخفیف ویژه 500/000 هزار تومانی دوره جامع وردپرس فقط تا پایان مهرماه تخفیف ویژه 500/000 هزار تومانی دوره جامع وردپرس فقط تا پایان مهرماه تخفیف ویژه 500/000 هزار تومانی دوره جامع وردپرس فقط تا پایان مهرماه تخفیف ویژه 500/000 هزار تومانی دوره جامع وردپرس فقط تا پایان مهرماه

سرفصل های آموزش طراحی سایت وردپرس

 • آشنایی با وردپرس و ویژگی های وردپرس

 • آشنایی با انواع هاست

 • آشنایی با انواع دامنه

 • آموزش کار با سی پنل و دایرکت ادمین

 • آموزش لوکال هاست

 • آموزش نصب وردپرس

 • آموزش ابزارهای وردپرس

 • آموزش قالب های وردپرس

 • آموزش ساخت اسلاید شو

 • آموزش ساخت نوشته ، منو ، برچست و دسته

 • آموزش افزودن فایل صوتی ، عکس و ویدیو

 • معرفی افزونه های پرکاربرد ، آموزش نصب و بروزرسانی افزونه ها

 • آموزش تعیین سطح دسترسی و افزودن کاربر

 • آموزش مدیریت وبسایت

 • آموزش طراحی فروشگاه اینترنتی

 • آموزش ایجاد درگاه پرداخت

 • آموزش سئو صفحات و سایت

 • آموزش بالا بردن امنیت سایت

 • آموزش خطاهای رایج

 • آموزش بکاپ گرفتن

 • * یکبار شرکت مجدد در کلاس طراحی سایت وردپرس رایگان *

 • دریافت گواهینامه فنی

 • پشتیبانی رایگان 5 ساله

مزایای دوره آموزشی طراحی سایت با وردپرس

 1. ثبت نام در سریع ترین زمان ممکن ، برگزاری کلاس آموزشی طراحی سایت وردپرس به صورت پیوسته (10 روز کلاس ، هر روز) می باشد.

  که این امکان را به شما می دهد تا همواره و در طول سال بتوانید در کلاسها شرکت نمایید.

 2. برگزاری کلاس های جامع وردپرس به صورت خصوصی یا نیمه خصوصی _ حضوری ، غیرحضوری و تلفیقی انتخاب با شماست ؛ شرایط برای راحتی شما فراهم شده است. تعداد نفرات شرکت کننده ، نوع حضور در کلاس و مدت زمان کلاس قابل انتخاب است.

 3. ورود به بازار کار ، با توجه به آموزش جامع و کامل و عدم نیاز به دوره های پیشرفته ، پس از گذراندن کلاس آموزش وردپرس می توانید بلافاصله وارد بازار کار شوید.

 4. دریافت گواهینامه فنی ، پس از گذراندن کلاس آموزش وردپرس می توانید گواهینامه فنی دریافت و از آن برای دریافت جواز کسب استفاده نمایید.

 5. پشتیبانی رایگان ( 5 سال )
  پس از پایان کلاس کارآموزان عزیز می توانند به مدت 5 سال از پشتیبانی برای مشاوره شغلی و پاسخ به سوالات تخصصی به صورت رایگان استفاده نمایند.

 6. تخفیف طبقاتی
  در صورت پایان کلاس و علاقه کارآموزان به شرکت در سایر کلاس ها تخفیفات ویژه ای برای آنان در نظر گرفته خواهد شد.

جهت دریافت اطلاعات بیشتر می توانید با شماره 09941157815 تماس حاصل نمایید

تخفیف ویژه 500/000 هزار تومانی دوره جامع وردپرس فقط تا پایان مهرماه تخفیف ویژه 500/000 هزار تومانی دوره جامع وردپرس فقط تا پایان مهرماه تخفیف ویژه 500/000 هزار تومانی دوره جامع وردپرس فقط تا پایان مهرماه تخفیف ویژه 500/000 هزار تومانی دوره جامع وردپرس فقط تا پایان مهرماه تخفیف ویژه 500/000 هزار تومانی دوره جامع وردپرس فقط تا پایان مهرماه

شهریه دوره آموزش طراحی سایت وردپرس

دوره آموزشیمدت زمان آموزششهریه کلاس های حضوری ( تومان )شهریه کلاس های غیرحضوری_آنلاین( تومان )
طراحی سایت وردپرس
( نیمه خصوصی )
10روز
20روز
با تخفیف ویزه
500/000
هزار تومانی فقط
2/000/000
میلیون تومان
1/800/000
میلیون تومان
طراحی سایت وردپرس
( خصوصی )
5روز3/000/000
میلیون تومان
2/800/000
میلیون تومان
آموزش سئو سایت
( نیمه خصوصی )
10روز
20روز
با تخفیف ویزه
800/000
هزار تومانی فقط
2/700/000
میلیون تومان
2/500/000
میلیون تومان
آموزش سئو سایت
( خصوصی )
5روز3/500/000
میلیون تومان
3/300/000
میلیون تومان

ثبتنام کلاس آموزشی سایت وردپرس

کلاس های آموزشی وردپرس هر هفته و به صورت خصوصی یا نیمه گروهی و با رعایت کامل نکات بهداشتی برگزار خواهد شد.
کارآموزان توجه داشته باشند برای شرکت در دوره طراحی سایت وردپرس نیازی به اطلاعات و پیش زمینه قبلی نیست. 
آموزش به صورت صفر تا صد خواهد بود و به کلاسهای پیشرفته نیاز نخواهید داشت. در طول کلاس آموزش سایت وردپرسی به صورت کاملا عملی و پروژه محور خواهد بود.

همچنین کارآموزان می توانند کلاس را به صورت تلفیقی ( نیمی از آموزش حضوری و نیمی غیرحضوری ) شرکت کنند. به کارآموزانی که از شهرستان در دوره ها ثبت می کنند خوابگاه نیز معرفی می شود. تعرفه دوره آموزش وردپرس با احتساب تخفیف ویژه 2/000/000 میلیون تومان است. برای کسب اطلاعات بیشتر از زمان شروع کلاس ها می توانید با شماره تلفن 09941157815 تماس حاصل نمایید.

توجه داشته باشید برای راه اندازی کار در زمینه طراحی سایت به سرمایه زیادی نیاز نیست و با تهیه تجهیزات و سیستم مناسب می توانید کسب و کار خودتان را راه اندازی کنید.

سایر شماره های تماس

02188255620

09398315929

مزایا کلاس آموزشی طراحی وب سایت وردپرس :

 • دریافت گواهینامه فنی

 • ارائه خوابگاه

 • ارائه مشاوره شغلی

 • 5 سال پشتیبانی رایگان

 • آموزش صفرتاصد بدون نیاز به دوره پیشرفته

 • برگزاری کلاس هر هفته

 • کلاس خصوصی یا نیمه خصوصی

مدارک و لوازم کارآموزان :

 • 1 قطعه عکس 

 • کپی کارت ملی و شناسنامه

 • لپتاپ شخصی

 • دفترچه

 • خودکار

سوالات متداول کلاس آموزش طراحی سایتهای وردپرسی

بله حتما
هدف ما این است که شما بتوانید بلافاصله بعد از اتمام کلاس وارد بازار کار شده ؛ کسب و کار خودتان را راه اندازی کنید. توجه داشته باشد به دلیل برگزاری کلاس به صورت تئوری و عملی دیگر نیازی به شرکت در کلاس های پیشرفته ندارید.
در صورت درخواست شما را به شرکت هایی که به نیروهای متخصص نیاز دارند جهت استخدام معرفی خواهیم کرد. همچنین در پایان کلاس مشاوره لازم برای راه اندازی کسب و کار به شما داده خواهد شد و می توانید از پشتیبانی رایگان استفاده نمایید. 

کلاس به صورت خصوصی یا نیمه خصوصی در محل آموزشگاه یا به صورت آنلاین برگزار می شود. کلاس ها هر هفته دایر است. برای اطلاع از زمان و ساعت کلاس ها می توانید با شماره تلفن های آموزشگاه مفید تماس حاصل نمایید.

دوره های رایگان یا آموزش ویدئو ضعف ها و نواقص زیادی دارد. نکات زیادی در این مجموعه ها به عمد یا غیر عمد گفته نمی شود ، خطاها و ریزه کاری های طراحی سایت بسیار زیاد است و مهمتر از  همه اینکه امکان پرسش و پاسخ بین کارآموز و مدرس وجود ندارد.

هزینه دوره آموزش طراحی سایت با وجود مزایایی مانند امکان انتخاب زمان و مدت آموزش ، حضوری یا غیر حضوری و خصوصی یا نیمه خصوصی بودن و همچنین تایم آموزشی مناسب و امکان شرکت مجدد در کلاس به صورت رایگان بسیار مناسب تعیین شده است و شما را به سطح مناسبی برای استغال در این زمینه می رساند.

مدت زمان کلاس آموزش جامع وردپرس 5 ، 10 و یا 20 روز است. مدت کلاس به انتخاب شما بستگی دارد و خصوصی یا نیمه خصوصی بودن آن در مدت زمان آموزش تاثیر دارد.
توجه داشته باشید جلسات هر کلاس به طور پیوسته و پشت سرهم برگزار می شود. همچنین برای شاغلین کلاس فقط در پایان هفته پنجشنبه ها و جمعه ها برگزار می شود.

مزیت اصلی دوره های آموزشی آموزشگاه مفید ، امکان انتخاب زمان شروع کلاس توسط خود کارآموزان است. با توجه به شرایطتان شما می توانید کلاس را در ابتدا ، اواسط و یا در آخر هفته ( پنجشنبه و جمعه ) شرکت نمایید.
به کارآموزان عزیزی که از جای جای کشورمان برای شرکت در کلاس های آموزشی اقدام می کنند خوابگاه مناسب و با امکانات درجه یک معرفی خواهد شد.
در صورت عدم امکان شرکت به صورت حضوری ، برگزاری کلاس به صورت اینترنتی و با تماس تصویری آنلاین نیز فراهم شده است.

 1. درخواست خود را از طریق تماس مستقیم با شماره 09941157815 یا 02188255620 ثبت نمایید. ( پاسخگویی شبانه روزی و 24 ساعته )

 2. با کلیک روی لوگوی واتساپ به واتساپ آموزشگاه متصل شده و می توانید پیام ارسال کنید. تیم پشتیبانی ما در سریع ترین زمان ممکن جوابگوی شما خواهند بود.

 3. به صفحه تماس با ما مراجعه نمایید. درخواست و شماره تماس خود را ثبت نمایید. همکاران ما در بخش پشتیبانی با شما تماس خواهند گرفت و پیگیری لازم را جهت تکمیل ثبتنام شما انجام خواهند داد.

بلافاصله بعد از پایان کلاس می توانید گواهینامه فنی دریافت نمایید و برای امور مختلف مانند دریافت جوازکسب استفاده نمایید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اموزش رایگان آموزش WordPress
آموزش طراحی سایت رایگان
فیلم آموزش طراحی سایت با وردپرس
دوره جامع WooCommerce
آموزش وردپرس در مشهد
آموزش وردپرس پیشرفته
افزونه دوره های آموزشی وردپرس
پک آموزش وردپرس
کلاس آموزش وردپرس در تهران
جامع ترین آموزش کار با پنل مدیریت وردپرس
آموزش مدیریت سایت وردپرس
کلاس آموزش وردپرس پیشرفته
آموزش وردپرس ووکامرس
همیار وردپرس
آموزشگاه وردپرس
دوره های آموزشی ابزار وردپرس
ووکامرس WordPress
آموزش وردپرس pdf
فیلم آموزش طراحی سایت
آموزش وردپرس رایگان و حرفه ای
دوره رایگان آموزش WordPress
دوره آموزش فنی و حرفه ای وردپرس
مجموعه آموزش وردپرس
آموزش کامل وردپرس
دوره آموزش ووکامرس
آموزش وردپرس در قزوین
دوره آموزش طراحی سایت با وردپرس
پکیج آموزش وردپرس
طراحی سایت بدون کد نویسی با وردپرس
آموزش پروژه محور طراحی سایت شرکتی
افزونه وردپرس چیست؟
راه اندازی سایت با وردپرس
بهترین اموزش وردپرس
آموزش طراحی سایت ورد پرس در آموزشگاه
کلاس آموزش وردپرس فارسی
دانلود رایگان آموزش صفر تا صد وردپرس
آموزش کامل کار با وردپرس
آموزش ساخت سایت با وردپرس
آموزش رایگان وردپرس به زبان فارسی
آموزش طراحی سایت با وردپرس و ووکامرس
کار با وردپرس و طراحی سایت
آموزش صفر تا صد طراحی سایت با وردپرس
آموزش افزونه ووکامرس
دوره آموزش وردپرس رایگان
آموزش وردپرس در کرج
آموزشگاه وردپرس در اصفهان
کلاس وردپرس مجتمع فنی
بهترین پکیج آموزش وردپرس از مبتدی تا حرفه ای
اموزش انلاین وردپرس
دوره برنامه نویسی وردپرس
دوره آموزش پروژه محور وردپرس
بهترین دوره وردپرس
ورد پرس چیست
دوره متخصص وردپرس
دوره رایگان آموزش WordPress 
اموزش ساخت وب سایت وردپرسی
ساخت وب سایت وردپرسی
وردپرس چیست
طراحی تخصصی وب سایت
آموزش فنی و حرفه ای وردپرس
آموزش WordPress 
آموزش ساخت یک سایت کامل با استفاده از وردپرس
آموزش طراحی سایت با wordpress
آموزش وردپرس از مبتدی تا پیشرفته
آموزش پروژه محور وردپرس
آموزش کامل افزونه ووکامرس
آموزش وردپرس در تبریز
تخفیفان وردپرس
آموزش وردپرس در اصفهان
آموزش طراحی سایت بدون کد نویسی
آموزش وردپرس رایگان
آموزش طراحی سایت بدون کد نویسی با وردپرس
آموزش وردپرس رایگان
طراحی قالب وردپرس
بهترین اموزش وردپرس
بهترین دوره آموزش وردپرس در ایران
دوره آموزش wordpress
آموزش طراحی سایت با وردپرس
آموزش طراحی سایت بدون کدنویسی
آموزش وردپرس فارسی
آموزش 0 تا 100 طراحی سایت با وردپرس
طراحی سایت بدون کدنویسی