کارشناسی خودرو در محل

کارشناسی جامع فنی ، رنگ ، بدنه و آپشن های خودرو

کارشناسی خودرو

مراحل کارشناسی خودرو در محل و مشاوره قیمت خودرو

 • ثبت در خواست کارشناسی خودرو

  تعیین محل و زمان انجام کارشناسی خودروی

 • حضور کارشناس

  اعزام کارشناس در کمتر از ۳۰ دقیقه 

 • کارشناسی خودرو و مشاوره قیمت خودرو

  بررسی تمامی قسمت های بدنه ، رنگ ، قطعات و آپشن های خودرو  و بررسی کیلومتر و میزان کارکرد خودرو

 • ارائه گزارش کارشناسی

  ارائه گزارش کامل ، جامع و دقیق از وضعیت خودرو

 • تنظیم قولنامه خودرو

  برای افزایش سرعت در انجام کلیه امور تنظیم قولنامه خودرو پس از انجام کارشناسی فراهم شده است

دلایل نیاز به کارشناسی خودرو در محل

اولین دلیل مهم نیاز به کارشناسی خودرو در محل قیمت بالای خودرو است. صرف سرمایه چندین میلیون تومانی برای یک خودرو دست دوم خراب می تواند زیان مالی سنگینی به خریدار وارد نماید. سرمایه ای که می توان با مبلغی بسیار ناچیز آن را بیمه نمود.
خرید خودرو دست دوم همواره کار پر ریسکی است. بسیاری از خودروهای موجود در بازار از نظر ظاهری بسیار خوب به نظر می‌رسند اما با کارشناسی تخصصی اتومبیل ایرادات فنی آن‌ها مشخص می‌شود.
علاوه بر این امکان تغییر کیلومتر این خودروهای دست دوم نیز وجود دارد ، این دستکاری ها به قدری دقیق است که تنها یک متخصص می‌تواند آن را تشخیص دهد. با پیشرفت صنعت تعمیر و بازسازی خودرو اشخاصی که در این حوزه مشغول به کار هستند بسیار متبحر شده اند.  خودرویی که در یک تصادف ، بدنه آن دچار مشکل و یا تغییر شکل شده است دیگر از ایمنی و استحکام اولیه برخوردار نیست مگر اینکه بخش معیوب بطور کامل تعویض شود.
ایراداتی مثل روغن سوزی و یا خرابی قطعاتی مثل واشر سر سیلندر و غیره که می تواند ضرر مالی شدیدی برای خریدار خودرو بوجود آورد همه این موارد نیاز به استفاده از کارشناسی خودرو قبل از خرید را اثبات می‌کند.

کارشناسی رنگ و بدنه خودرو
کارشناسی فنی خودرو
کارشناسی فنی خودرو دست دوم
کارشناسی رنگ خودرو
تست رانندگی خودرو

جزئیات کارشناسی خودرو در محل

رنگ و بدنه خودرو

قسمت بدنه خودرو شامل بدنه خودرو ، سقف و ستون ، شاسی جلو و عقب و گزارش هر نوع رنگ شدگی ، تعویض ، صافکاری بدون رنگ ، خط و خش و غیره می شود . بازدید بدنه خودرو با استفاده از تجهیزات دیجیتال و حرفه ای و تجربه بالای کارشناس در تشخیص رنگ خودرو به صورت چشمی انجام می شود.

موتور و فنی خودرو

بازدید کامل موتور و تست موتور در حالت سرد و گرم ، اطمینان از کارکرد صحیح موتور ، عدم کمپرس موتور ، عدم روغن ریزی موتور ، تست دمای موتور و اطمینان از عملکرد درست سیستم خنک کننده ، اطمینان از عدم وجود صدای غیرعادی موتور ، بازدید واشر در سوپاپ و واشر سرسیلندر ، اطمینان از عدم نشتی روغن گیربکس ، کیفیت و مقدار روغن موتور ، کیفیت و مقدار روغن هیدرولیک ، بازدید رادیاتور و عدم نشتی آب ، بررسی دود اگزوز ، بازدید باتری و دینام و اطمینان از شارژ دهی مناسب ، بررسی کارکرد واقعی خودرو ، بازدید و کارشناسی زیربندی خودرو ، تست آپشن ها و مایعات خودرو

آپشن و تجهیزات جانبی خودرو

در قسمت آپشن بسته به نوع خودرو تمام تجهیزات خودرو به صورت دستی توسط کارشناس خودرو مورد کارشناسی قرار می گیرد . تجهیزات ایمنی خودرو از قبیل ایربگ ها ، سیستم کنترل پایداری خودرو ، ترمز ای بی اس ، کمربند های ایمنی ، کارشناسی تمامی سنسورها و سیستم صوتی و تهویه مطبوع خودرو ، بازدید وضعیت داخلی اطاق خودرو تنظیمات مربوط به صندلی ها و فرمان و بالابر شیشه ها ، اطمینان از عملکرد صحیح سیستم روشنایی خودرو

تست رانندگی خودرو

در زمان کارشناسی فنی خودرو بسیاری از ایرادات خودرو فقط در زمان حرکت امکان تشخیص دقیق را دارد به همین دلیل کارشناس خودرو اقدام به تست رانندگی می کند. بازدید سیستم تعلیق و جلوبندی کارکرد موتور در دور موتور بالا عدم لرزش و صدای اضافی اطاق ، تعویض صحیح دنده و نبود ایراد در سیستم گیربکس و سیستم موتور ، بازدید سیستم ترمز ، شتاب گیری خودرو و سیستم هیدرولیک فرمان ، سالم بودن لاستیک های خودرو از مواردی است که در تست رانندگی گزارش می شود.

مشاوره قیمت خودرو

در پایان کارشناسی نسبت به تعیین قیمت خودرو بر اساس اطلاعات بدست آمده مشاوره لازم داده خواهد شد.

هزینه کارشناس خودرو در محل

اگر قصد خرید خودروی دست دوم دارید پیشنهاد ما این است که محتوای این صفحه را به طور کامل مطالعه فرمایید. همچنین در نظر داشته باشید که با توجه به صادق نبودن بخش عمده ای از فروشندگان خودروی دست دوم ، قبل از خرید خودروی مد نظر خود حتما از خدمات یک کارشناس خودروی خبره استفاده نمایید تا از سلامت ماشین انتخابی خود از هر لحاظ اطمینان حاصل نمایید.

آموزشگاه مفید با سال ها تجربه در زمینه آموزش و انجام کارشناسی خودرو و با بهره گیری از مجرب ترین و کار آزموده ترین اساتید شما را در انتخاب بهترین خودرو یاری می نماید.

آموزشگاه مفید با رعایت اصل انصاف تمامی مراحل کارشناسی خودرو را صادقانه ، کامل و دقیق ارائه کرده است. هزینه ایاب و ذهاب کارشناسان در تهران رایگان است و هیچگونه وجه اضافه ای با عناوینی مثل مالیات و غیره به مبالغ تعیین شده اضافه نخواهد شد.

هزینه کارشناسی خودروهای ایرانی دویست هزار تومان

هزینه کارشناسی خودروهای خارجی دویست و پنجاه هزار تومان

همچنین می توانید در پایان کارشناسی از خدمات تنظیم قولنامه توسط کارشناس برخوردار شوید.

مشاوره قیمت خودرو دست دوم

خدمات تکمیلی خودرو پیش از فروش / بعد از خرید

ارتقاء ظاهری و سرویس خودرو و خدمات کارواش سیار خودرو :

 • صفرشویی کامل داخل کابین خودرو

 • موتورشویی

 • واکس و پولیش و رفع خطوط

 • صافکاری

 • نقاشی

جهت دریافت خدمات کارشناسی تخصصی خودرو در محل و درخواست کارشناس خودرو می توانید به صفحه تماس با ما مراجعه یا با شماره های زیر تماس حاصل نمایید. پاسخگویی در تمامی روزهای هفته حتی روزهای تعطیل و به صورت شبانه روزی می باشد.

021-88255620
021-88283153
09398315929

کلمات کلیدی کارشناسی خودرو

کارشناسی خودرو در محل

کارشناسی خودرو آنلاین

کارشناسی ماشین

کارشناسی اتومبیل در محل

هزینه کارشناسی خودرو

کارشناسی خودرو کرج

سفارش کارشناسی خودرو

کارشناسی خودرو خارجی

مرکز کارشناسی رنگ و بدنه خودرو

مرکز کارشناسی خودرو

کارشناسی رنگ خودرو

کارشناسی خودرو در تهران

کارشناسی خودرو در کرج

کارشناسی فنی پراید

کارشناسی فنی پژو

گزارش کارشناسی خودرو

کارشناسی اتومبیل تهران

کارشناسی اتومبیل کرج

درخواست کارشناس خودرو

قیمت کارشناسی خودرو

کارشناسی خودرو ایرانی

کارشناس سیار خودرو

کارشناسی فنی

کارشناسی قیمت خودرو

[تعداد: 6   میانگین: 4.3/5]