راه اندازی کسب و کار جدید با شرکت در دوره های آموزشی آموزشگاه مفیدآموزشگاه مفید

شروع کسب و کار جدید


یکی از مهمترین تفاوت های دوره کنونی با همین چند سال پیش ،  شرایط راه اندازی کسب و کار است. به قدری متفاوت و ساده شده است که هر کسی با هر سطح امکاناتی از هرجای دنیا می تواند ثروتمند شود و این مسیر دیگر مختص افراد خاص نیست.

تفاوت مهم دیگر این است که نیازی نیست برای راه‌اندازی کسب و کار خود به دنبال سرمایه‌گذاری زیادی باشید. اگر نگاهی به اطراف خود بیندازید کسب و کارهای ارزان هم برای راه اندازی وجود دارند.

قبل از انتخاب هر یک از آموزش های زیر حتما مقاله راه اندازی کسب و کار را مطالعه نمایید. 

آموزشگاه مفید پیشرو در زمینه آموزش شروع کسب و کار جدید می کوشد تا با برگزاری دوره های آموزشی خود شما عزیزان را در ایجاد کسب و کارهای جدید یاری نمایید و بتواند به وظیفه خود در کمک به موفقیت و ایجاد توسعه اقتصادی جامعه به نحو احسن عمل کند.

به کارآموزان محترمی که از شهرستان ها در دوره های آموزشی شرکت می کنند خوابگاه نیز داده خواهد شد.

پشتیبانی پس از شرکت در دوره های آموزشی چگونه است؟

آموزشگاه مفید کارآموزان خود را پس از یادگیری از لحاظ سوال و پرسش حمایت خواهد کرد. کارآموزان به راحتی می تواند بعد از اتمام کلاس با استاد خود در ارتباط باشند و هرگونه مشکل خود را در میان بگذارند. کارآموزانی که در یک دوره آموزشی شرکت می کنند می توانند در طی یک سال از پشتیبانی نا محدود سوال و رفع ایراد برخوردار شوند.

سوالات متداول

تمامی اساتید آموزشگاه مفید پس از تایید تجربه آموزشی ( حداقل پنج سال ) ، گذراندن دوره تکمیلی شیوه نوین آموزش و اخذ مجوز ؛ فعالیت خود را آغاز می نمایند. همچنین پس از هر جلسه عملکرد استاد از راه های مختلفی مانند تعیین سطح رضایت شاگرد بررسی  خواهد شد.

با توجه به تایید همه اساتید توسط آموزشگاه مفید و لزوم حفظ احترام و شأن اساتید محترم ، جایز ندانستیم تا با قرار دادن علامت و ستاره برای هر استاد این عزیزان را مورد قضاوت یا نقدی نادرست و غیر منطقی قرار دهیم. لذا بنا را بر این نهادیم تا با ارائه برابر شاگردان به اساتید ضمن حفظ احترام این عزیزان به شما شاگردان گرامی این اطمینان را بدهیم که انتخاب و معرفی مجرب ترین اساتید را به ما بسپارید. پیشاپیش قدردان اعتماد شما هستیم.

کلاس ها به صورت خصوصی یا گروهی برگزار می شود. زمان کلاس ها به صورت توافقی می باشد. دوره های آموزشی به صورت کاملا عملی و بهمراه کارآموزی در محیط کار می باشد.

روش اول ؛ درخواست خود را از طریق تماس مستقیم با شماره 02188255620 ثبت نمایید.
روش دوم ؛ به صفحه تماس با ما مراجعه نمایید. درخواست و شماره تماس خود را ثبت نمایید. همکاران ما در بخش پشتیبانی با شما تماس خواهند گرفت و پیگیری لازم را جهت تکمیل درخواست شما انجام خواند داد.