در این مقاله اطلاعات دوره آموزش کارشناسی خودرو به صورت جامع توضیح داده می شود.

شما می توانید با شرکت در کلاس آموزش کارشناسی خودرو به راحتی برای ورود به بازار کار اماده شوید.

قابل توجه کارآموزان محترم ، کلاس آموزشی کارشناسی خودرو

آموزش کارشناسی خودرو

دوره آموزشی کارشناسی
رنگ ، بدنه و فنی خودرو

حضوری و غیرحضوری

تخفیف استثنایی پایان خردادماه
تماس بگیرید 88255620_021

پایان کلاس تشخیص رنگ ماشین
پایان دوره کارشناسی خودرو
کارآموزان بازرسی رنگ خودرو فنی حرفه ای
کارآموزان دیتیلیگ و کارشناسی ماشین

هدف از آموزش کارشناسی خودرو

خودرو و خودروسازی از صنایع اصلی و مهم کشور می باشد. مشاغل زیادی به صورت مستقیم و غیر مستقیم با این صنعت ارتباط دارند و درآمد مناسبی هم از این راه کسب می کنند. کارشناسی اتومبیل یکی از این مشاغل می باشد. با افزایش قیمت خودرو نیاز به داشتن اطلاعات فنی کافی زمان خرید یا فروش خودرو بیشتر از گذشته شده است. اطلاع از وضعیت بدنه ، شاسی و ستون ها ، سلامت قطعات ، موتور و گیربکس ، اطلاع کافی از اپشن های خودروهای روز و نحوه محاسبه قیمت خودروهای کارکرده از مزایای آموزش کارشناسی ماشین می باشد. با آموزش کارشناسی خودرو ایرانی و خارجی می توانید یک شغل ایده آل و آینده دار را برای خود آغاز کنید.

دوره آموزشی کارشناسی خودرو شامل کامل‌ترین سرفصل‌های آموزشی کارشناسی خودرو است که در آن مراحل ساخت و رنگ آمیزی خودرو ، قوانین اتحادیه ، محاسبه افت قیمت ماشین در تصادفات از موارد مورد نیاز است که تمامی نیازهای کارآموزان را برای ورود به بازار کار را فراهم می کند. به همین دلیل کارآموزان می‌توانند اطلاعات و دانش خود در زمینه کارشناسی خودرو دست دوم را به شکلی علمی و کاربردی گسترش دهند.

همچنین هیچگونه محدودیتی برای شرکت در کلاس های آموزشی فنی و حرفه ای وجود ندارد. خانم ها ، آقایان ، شاغلین ( حوزه خودرو یا برای شغل دوم ) ، دانشجویان ، دانش آموزان ( بدون نیاز به پایان خدمت ) و اتباع می توانند در کلاسهای آموزشگاه فنی و حرفه ای مفید فرنود شرکت نمایند.

تخفیف ویژه 2/400/000 میلیون تومانی دوره آموزشی کارشناسی خودرو فقط تا پایان خردادماه 1403 تخفیف ویژه 2/400/000 میلیون تومانی دوره آموزشی کارشناسی خودرو فقط تا پایان خردادماه 1403 تخفیف ویژه 2/400/000 میلیون تومانی دوره آموزشی کارشناسی خودرو فقط تا پایان خردادماه 1403 تخفیف ویژه 2/400/000 میلیون تومانی دوره آموزشی کارشناسی خودرو فقط تا پایان خردادماه 1403 تخفیف ویژه 2/400/000 میلیون تومانی دوره آموزشی کارشناسی خودرو فقط تا پایان خردادماه 1403

امروزه کارشناسی در محل فروش از فنون پردآمد و پربازده است. استقبال از بازار خرید و فروش خودرو دست دوم ، نیاز به شغل دوم یا پاره وقت ، تبدیل شدن خودرو به کالای سرمایه ای و درآمد بالا و بازار کار پررونق همه باعث افزایش توجه به شغل تخصصی کارشناسی خودرو شده است.

آموزشگاه فنی و حرفه ای مفید فرنود

آموزشگاه فنی حرفه ای مفید فرنود دارای مجوز رسمی از سازمان فنی و حرفه ای کشور می باشد. سال ها فعالیت تخصصی در آموزش کارشناس خودرو در سطح کشور و تربیت کارشناسان خودرو در حوزه مشاغل و کارشناس رسمی قضایی و بیمه از جمله اقدامات صورت گرفته می باشد. دوره های آموزشی کارشناسی رنگ و فنی خودرو با 55 سرفصل آموزشی مورد تایید وزارت کار به صورت کاملا عملی برگزار می شود. همچنین کارآموزان می توانند مدرک رسمی فنی حرفه ای ، مورد تایید وزارت کار دریافت نمایند. کلاسهای آموزشی حوزه خودرو در تمامی طول سال و هر هفته برگزار شده و کارآموزان عزیز می توانند از خدمات زیر در طول مدت دوره بهره مند شوند.

 • ثبتنام سریع و آسان حضوری و غیرحضوری

 • ارائه اقامتگاه در مدت آموزش

 • ارائه کاملترین و تخصصی ترین برگه گزارش کارشناسی خودرو

 • آموزش کاملترین دوره کارشناسی خودرو با 55 سرفصل

 • آموزش تخصصی و عملی انواع خودرو در اتاق تشخیص رنگ

 • یک هفته دوره رایگان ( اختیاری ) مختص کارآموزان آموزشگاه مفید فرنود

 • تامین تجهیزات کارشناسی خودرو اقساطی

 • مشاوره دریافت وام بانکی و مهاجرت شغلی

 • مشاوره کار در سازمان های بیمه و وزارت دادگستری به عنوان کارشناس رسمی

 • دریافت گواهینامه های معتبر وزارت کار و سازمان فنی و حرفه ای به زبان فارسی و انگلیسی و کارت هوشمند

دوره آموزشی کارشناسی رنگ خودرو

کارآموزان در دوره آموزشی کارشناس خودرو در ابتدا با مباحث ؛ کارشناسی فنی و بدنه خودرو ، تکنیک های کارشناسی بدون استفاده از دستگاه ( کارشناسی چشمی ) ، کارشناسی به کمک دستگاه ضخامت سنج دیجیتال و قلم مگنتی ، تشخیص رنگ شدگی یا تعویض شدگی قطعات ، آموزش طرز استفاده از دستگاه ضخامت سنج ، آموزش طرز استفاده از دستگاه دیاگ ، کارشناسی شاسی و سینی ، کارشناسی سلامت موتور و گیربکس ، کارشناسی سلامت جلوبندی ، ترمز و فرمان ، تشخیص رنگ شدگی یا آبرنگ پاشیدگی ، نمونه برگه کارتکس و طریقه پر کردن آن و همچنین اطلاع از آپشن های خودروهای روز و با طرز محاسبه تخمین کیلومتر خودرو و قیمت خودروهای کارکرده آشنا می شوند و در ادامه آموزش کارآموزان بصورت عملی کارشناسی خودرو دست دوم را در اتاق تشخیص رنگ زیر نظر استاد انجام داده و نقاط ضعف خود را برطرف می کنند.
آموزش کامل مراحل کارشناسی ماشین بدون دستگاه ( کارشناسی چشمی ) که از مهمترین موارد برای ورود به بازار کسب و کار است در دوره آموزشی کارشناسی ماشین تدریس می شود. همچنین کارشناسی ماشین به کمک دستگاه ضخامت سنج دیجیتال و مگنتی هم اموزش داده خواهد شد. دستگاه مگنتی و ضخامت سنج رنگ دیجیتال به منظور کمک به کارشناس خودرو برای تعیین دقیق تر ایرادات بدنه و رنگ خودرو استفاده می شود.

آموزشگاه فنی و حرفه ای مفید پیشرو در زمینه آموزش راه اندازی کسب و کار با بهره مندی از اساتید تراز اول اقدام به برگزاری دوره آموزش کارشناسی رنگ و فنی خودرو نموده است. کلاس های آموزشی به صورت خصوصی و یا نیمه خصوصی برگزار خواهد شد.

مزیت دوره آموزشی تشخیص رنگ خودرو ایجاد توانایی راه اندازی کسب و کار با کمترین سرمایه گذاری ( چگونگی دریافت وام ) می باشد. در مدت آموزش اسکان رایگان در اختیار کارآموزان قرار خواهد گرفت. آموزش کار با دستگاه ضخامت سنج ، کارشناس فنی خودرو ، نکات مهم خرید و فروش خودرو ، محاسبه قیمت خودرو و تعیین قیمت خودرو کارکرده جزو سرفصلهای آموزشی اموزش کارشناسی خودرو است.

به کارآموزانی که در کلاس کارشناسی خودرو شرکت می کنند گواهینامه فنی و حرفه ای بین المللی ، گواهینامه پایان دوره به زبان فارسی و انگلیسی و کارت مهارت هوشمند ارائه خواهد شد. به کارآموزانی که از شهرستان در کلاس کارشناسی تشخیص رنگ شرکت می کنند خوابگاه شامل امکانات رفاهی کامل ، صبحانه و ناهار داده خواهد شد. جهت مشاوره و ثبت نام می توانید به صفحه تماس با آموزشگاه مراجعه نمایید.

جهت دریافت اطلاعات بیشتر می توانید با شماره 09217072766 تماس حاصل نمایید

برای مشاهده ویدیو و تصاویر بیشتر از دوره های آموزشی کارشناسی خودرو روی لوگو اینستاگرام یا تلگرام کلیک نمایید

آموزش کارشناسی رنگ در اتاق تشخیص رنگ ماشین در مجموعه آموزشگاه مفید

کلاس کارشناسی خودرو

سرفصلهای آموزشی کارشناسی خودرو مورد تایید وزارت کار و سازمان فنی و حرفه ای است. در کلاس اموزش کارشناسی خودرو سرفصل های مورد نیاز در بازار کار آموزش داده می شود. مراحل تولید ، مونتاژ و رنگ آمیزی خودرو به صورت کامل آموزش داده می شود. به کارآموزان اطلاعات جامع از شرایط ، مراحل رنگ آمیزی و لایه های رنگ ، آستر و کیلر خودروهای ایرانی و خارجی داده می شود.

همچنین وظایف و تفاوتهای سیلر و کیلر در خودرو ، انواع بتونه و مراحل صافکاری خودرو پیش از شروع آموزش کارشناسی ماشین آموزش داده می شود. در ادامه آشنایی و معرفی تجهیزات روز کارشناسی خودرو شامل تستر رنگ ماشین ( استفاده از دستگاه ضخامت سنج ) ، هدلایت ، آینه ، چراغ قوه ، مهتابی ، جک بالابر ، دوربین آندوسکپی ، دستگاه دیاگ و تخت مخصوص کارشناسی انجام می شود.

آموزش آشنایی با انواع رنگ خودرو ، معرفی آپشن های خودروهای روز ، روش تشخیص تعویض شدگی قطعات ، محاسبه تخمین کیلومتر خودرو ، آموزش محل شماره ی شاسی خودروها ، تشخیص قسمت های رنگ شده بدنه خودرو ، آموزش طریقه محاسبه قیمت خودروهای کارکرده ، آموزش طرز استفاده از دستگاه ضخامت سنج و آموزش نحوه نوشتن قولنامه خودرو از جمله سرفصلهای کلاس تشخیص رنگ خودرو است.

استاد شرایط ورود به بازار کار ( به صورت سیار و در محل یا تاسیس مرکز ) ، دریافت پروانه کسب و راه اندازی اتاق تشخیص رنگ را به کارآموزان آموزش میدهند.

روش ویژه کارشناسی ماشین طی 18 مرحله بدون خطا به کارآموزان آموزش داده شده و به صورت عملی در طی روز بر روی چندین خودرو ایرانی و خارجی تمرین می شود. کارشناسی خودرو چشمی و بوسیله دستگاه ضخامت سنج رنگ انجام می شود. برگ گزارش کارشناسی ماشین با طراحی مخصوص آموزشگاه مفید و اختیار تعیین مسئولیت در اختیار کارآموزان قرار می گیرد. با توجه به مشاوره استاد برگ گزارش کارشناسی خودرو توسط کارآموزان تکمیل می شود. اموزش تشخیص اصالت اتاق ، اصالت خودرو ، قطعات بازاری ، شرکتی ، استوک ، رنگ ، آبرنگ و لیسه جزو موارد کلاس کارشناسی خودرو خواهد بود.

کارشناسی فنی خودرو بوسیله تکمیل چک لیست فنی و موتور است. در اموزش کارشناسی فنی ماشین انجام تستهای فنی و موتوری ، چکاپ بوسیله دیاگ ، تشخیص کیلومتر واقعی ماشین ( حتی در صورت دستکاری شدن کیلومتر ) و تست رانندگی ماشین است. پس از پایان کارشناسی فنی ، قراردادنوسی شامل نوشتن مبایعه نامه و قولنامه آموزش داده می شود. لیست اجرت کارشناسی انواع خودرو و نوشتن قرارداد نیز در اختیار کارآموزان قرار خواهد گرفت.

تخفیف ویژه 2/400/000 میلیون تومانی دوره آموزشی کارشناسی خودرو فقط تا پایان خردادماه 1403 تخفیف ویژه 2/400/000 میلیون تومانی دوره آموزشی کارشناسی خودرو فقط تا پایان خردادماه 1403 تخفیف ویژه 2/400/000 میلیون تومانی دوره آموزشی کارشناسی خودرو فقط تا پایان خردادماه 1403 تخفیف ویژه 2/400/000 میلیون تومانی دوره آموزشی کارشناسی خودرو فقط تا پایان خردادماه 1403 تخفیف ویژه 2/400/000 میلیون تومانی دوره آموزشی کارشناسی خودرو فقط تا پایان خردادماه 1403

کاملترین سرفصل های آموزشی کارشناسی خودرو مورد تایید وزارت کار

 • آموزش تخصصی کارشناسی خودرو در 18 مرجله بدون خطا تضمینی

 • آشنایی با انواع رنگ خودرو ( روغنی _ ساده21 _ متالیک54 _ صدفی69 )

 • آشنایی با انواع بتونه خودرو

 • آموزش تفاوت رنگهای تک پوشش و دو پوشش

 • آموزش تشخیص انواع روشهای صافکاری 

 • آموزش رنگ شناسی تخصصی خودرو ( مقاله رنگ شناسی اتومبیل )

 • آشنایی با لایه های رنگ خودرو آستر ، رنگ ، کیلر و سیلر ( تفاوت سیلر و کیلر )

 • آشنایی با ضخامت رنگ خودروهای ایرانی و خارجی

 • آموزش مراحل ساخت ، تولید ، موم پاشی و رنگ آمیزی خودرو در کارخانه های ایرانی و خارجی

 • آموزش انواع مختلف شاسی و قسمت های تشکیل دهنده شاسی خودرو

 • آموزش محل شماره شاسی خودروها و تحلیل آن کد شاسی کجاست

 • آموزش کارشناسی چشمی و بدون دستگاه تستر رنگ

 • آموزش کارشناسی با دستگاه تستر رنگ دیجیتال و مگنتی ( تستر رنگ بدنه چیست )

 • آموزش کار با دستگاه دیاگ ( دیاگ تخصصی )

 • آموزش تشخیص ضربات به قسمت های حساس بدنه ( سقف ، ستون ها و شاسی ها ) ( خودرو چپی چیست )

 • آموزش تایید اصالت خودرو

 • آموزش عملی در اتاق نور ( انواع خودرو ایرانی و خارجی )

 • آموزش کارشناسی سلامت اتاق ، شاسی ها ، قطعات بدنه و موتور

 • آموزش تشخیص انواع خودرو اتاق دو تکه

 • آموزش تشخیص خودرو اتاق تعویض

 • آشنایی با انواع قطعه تعویض ( شرکتی ، بازاری و استوک )

 • آموزش تشخیص قطعات تعویضی یا رنگ شده بدنه خودرو

 • آموزش تشخیص قطعات تعویضی استوک ( قطعه تعویضی استوک )

 • آموزش تشخیص ایرادات فنی عمده مثل روغن سوزی و لاسیتیک سابی

 • آموزش کارشناسی سلامت موتور و گیربکس

 • آموزش تشخیص انواع شاسی خوردگی

 • آموزش تشخیص کیلومتر کارکرد واقعی خودرو

 • آموزش تست رانندگی

 • آموزش کارشناسی سلامت جلوبندی ، ترمز و فرمان

 • آموزش کارشناسی سلامت دیفرانسیل و پلوس ها

 • مشکلات خرید خودرو اتاق تعویض

 • مشکلات خرید خودرو اتاق دوتکه

 • بررسی و تشخیص پوست سقف تعویضی

 • آموزش طرز استفاده از دستگاه ضخامت سنج

 • آموزش کالیبره کردن دستگاه تستر رنگ دیجیتال

 • آموزش شناخت آپشن های بروز خودروها

 • آموزش تشخیص صافکاری با و بدون رنگ و لیسه گیری

 • آموزش طریقه محاسبه قیمت خودروهای کارکرده و افت قیمت ( فرمول محاسبه قیمت ماشین دست دوم )

 • آموزش نکات مهم خرید و فروش خودرو ( مقاله تعویض پلاک اتومبیل )

 • آموزش نحوه نوشتن قولنامه خودرو

 • آموزش نحوه نوشتن مبایعه نامه خودرو ( مقاله نوشتن مبایعه نامه )

 • آموزش قوانین و مقررات صدور برگه کارشناسی خودرو ( کارتکس )

 • آموزش نحوه نوشتن برگه کارشناسی خودرو ( گزارش کارشناسی خودرو )

 • آموزش مراحل کامل دریافت پروانه کسب و ارائه برگ کارشناسی خودرو

 • کارآموزی عملی در اتاق تشخیص رنگ

 • آموزش صدور مهر کارشناسی

 • آموزش دریافت کد کارشناسی خودرو

 • مشاوره ورود به بازار کار کارشناس رسمی دادگستری

 • مشاوره ورود به بازار کار کارشناس رسمی بیمه

 • آموزش نحوه برخورد با مشتری و مشاوره برای شروع کسب و کار

 • آموزش روشهای کاهش مسئولیت کارشناس خودرو

 • خرید اقساطی تجهیزات کارشناسی خودرو

 • دریافت گواهینامه فنی و حرفه ای

 • دریافت گواهینامه وزارت کار
  ( چگونگی مهاجرت بوسیله گواهینامه بین المللی )

 • دریافت گواهینامه صنعت و معدن و تجارت ( صمت )

 • دریافت کارت مهارت هوشمند فنی و حرفه ای

 • دریافت گواهینامه حضور در دوره آموزش کارشناسی خودرو

 • دریافت گواهینامه پایان دوره آموزش کارشناسی خودرو به زبان انگلیسی

 • پشتیبانی رایگان به مدت 5 سال

 • بهمراه ارائه خوابگاه

 • صبحانه و ناهار در طول دوره آموزشی

 • * یکبار شرکت مجدد در کلاس کارشناسی خودرو رایگان *

 • مشاوره تاسیس مرکز تشخیص رنگ ( احداث اتاق نور )

 • معرفی به شرکت های معتبر جهت اشتغال

نمونه گواهینامه فنی و حرفه ای بازرسی تشخیص رنگ خودرو ( کارشناسی خودرو )

مزایای دوره آموزش کارشناسی رنگ و فنی اتومبیل

 1. ثبت نام در سریع ترین زمان ممکن ، برگزاری کلاس آموزشی کارشناسی اتومبیل به صورت پیوسته (1هفته یا 2هفته کلاس ، هر روز) می باشد.

  که این امکان را به شما می دهد تا همواره و در طول سال بتوانید در کلاسها شرکت نمایید.

 2. برگزاری کلاس های کارشناسی رنگ و بدنه خودرو به صورت خصوصی یا نیمه خصوصی _ حضوری ، غیرحضوری و تلفیقی انتخاب با شماست ؛ شرایط برای راحتی شما فراهم شده است. تعداد نفرات شرکت کننده ، نوع حضور در کلاس و مدت زمان کلاس قابل انتخاب است.

 3. ورود به بازار کار ، با توجه به آموزش جامع و کامل و عدم نیاز به دوره های پیشرفته ، پس از گذراندن کلاس آموزشی کارشناسی رنگ و بدنه خودرو می توانید بلافاصله وارد بازار کار صنعت خودرو شوید.

 4. دریافت مدرک فنی و حرفه ای ، پس از گذراندن کلاس آموزشی کارشناسی اتومبیل و قبولی در آزمون می توانید معتبرترین مدرک داخلی و بین المللی را از سازمان فنی و حرفه ای کشور دریافت نمایید. مدرک کارشناسی رنگ خودرو قابل ترجمه بوده و از آن برای دریافت جواز کسب هم می توانید استفاده نمایید.

 5. پشتیبانی رایگان ( 5 سال )
  پس از پایان کلاس کارآموزان عزیز می توانند به مدت 5 سال از پشتیبانی برای مشاوره شغلی و پاسخ به سوالات تخصصی به صورت رایگان استفاده نمایند.

 6. تخفیف طبقاتی
  در صورت پایان کلاس و علاقه کارآموزان به شرکت در سایر کلاس ها تخفیفات ویژه ای برای آنان در نظر گرفته شده است.

جهت دریافت اطلاعات بیشتر می توانید با شماره 09217072766 تماس حاصل نمایید

برای مشاهده ویدیو و تصاویر بیشتر از دوره های آموزشی کارشناسی خودرو روی لوگو اینستاگرام کلیک نمایید

دوره آموزشی کارشناسی رنگ خودرو

کارشناسی خودرو و رشته کارشناس خودرو از مشاغل اصلی صنعت خودرو در ایران است. شغل کارشناس شامل كارشناسي خودرو ایرانی و خارجی می شود.
کارشناس رنگ خودرو مسئول کارشناسی رنگ خودرو ، کارشناسی ماشین و کارشناسی خودرو در محل است. کارشناس خودرو در تهران دارای درآمد عالی است ، کارشناسی خودرو دست دوم ، كارشناسي خودرو در محل و  کارشناسی خرید خودرو به فروشنده و خریدار در زمینه خرید و فروش خودرو کمک می کند. مراکز کارشناسی خودرو و کارشناس تشخیص رنگ خودرو در امر کارشناس خرید خودرو دست دوم و کارشناسی ماشین دست دوم ما را یاری خواهند کرد.

مزایا مدرک فنی و حرفه ای کارشناسی خودرو

 • این گواهینامه بین المللی است ( قابل ترجمه است )

 • امکان ادامه تحصیل در دانشگاه یا مراکز آموزشی ( بدون کنکور )

 • امکان ارتقاء شغلی

 • امکان جذب سریع تر در شرکت ها یا موسسات ( رزومه قوی )

 • دریافت وام خود اشتغالی دریافت وام تا سقف 150 میلیون تومان

 • معرفی کارآموزان به موسسات و شرکت هایی که نیاز به نیروی کار متخصص دارند

 • مدارک اخذ شده مورد تایید سازمان جهانی کار است

 • معادل مدارک دانشگاهی است

 • تبديل مدرک فنی و حرفه ای به سابقه كار ( بر اساس رشته به 2 تا 8 سال سابقه )

 • امکان دریافت کارت مربیگری و تدریس در آموزشگاه ها

 • مدرک مورد نیاز برای اخذ جواز كسب از اصناف است

 • مدرک مورد نیاز برای ارائه درخواست مهاجرت است مطالعه مهاجرت با مدرک فنی حرفه ای 

تخفیف ویژه 2/400/000 میلیون تومانی دوره آموزشی کارشناسی خودرو فقط تا پایان خردادماه 1403 تخفیف ویژه 2/400/000 میلیون تومانی دوره آموزشی کارشناسی خودرو فقط تا پایان خردادماه 1403 تخفیف ویژه 2/400/000 میلیون تومانی دوره آموزشی کارشناسی خودرو فقط تا پایان خردادماه 1403 تخفیف ویژه 2/400/000 میلیون تومانی دوره آموزشی کارشناسی خودرو فقط تا پایان خردادماه 1403 تخفیف ویژه 2/400/000 میلیون تومانی دوره آموزشی کارشناسی خودرو فقط تا پایان خردادماه 1403

شهریه کلاس آموزشی کارشناسی رنگ ، بدنه و فنی خودرو در سال 1403 مطابق سال 1402 می باشد

دوره کارشناسی خودرو VIP

دوره کارشناسی خودرو VIP مناسب افرادی است که زمان و فرصت بیشتری برای شرکت در کلاس دارند. افرادی پیش زمینه کمی دارند و علاقه به شرکت در دوره های طولانی مدت دارند پیشنهاد می شود. این افراد می توانند در دوره وی آی پی کارشناسی رنگ ، بدنه و فنی خودرو شرکت کرده ، کارشناسی انواع خودرو را زیر نظر استاد به صورت عملی آموزش دیده و به راحتی وارد بازار کار شوند. همچنین کارآموزان دوره کارشناسی وی آی پی در روز ثبت نام یک دستگاه تستر رنگ ( دستگاه ضخامت سنج رنگ خودرو ) به صورت رایگان دریافت خواهند کرد. بعلاوه آموزش دستگاه ویژه کارشناسی خودرو به صورت اختصاصی در این دوره انجام می شود.

مزیت ویژه دوره کارشناسی VIP خودرو :

 1. آموزش و کارآموزی طولانی مدت

 2. کارشناسی حداقل 40 خودرو ایرانی و خارجی

 3. اجرای تمرینات و کارآموزی زیر نظر استاد آموزشگاه

 4. آموزش به صورت پیوسته و ناپیوسته بنا به درخواست کارآموز

 5. دریافت تجهیزات کارشناسی رنگ خودرو رایگان

 6. ارائه اسکان در طول مدت آموزش

 7. ارائه پکیج ویژه تبلیغات و شروع کار

کلاس های آموزشی هر ماه برگزار خواهد شد. کارآموزان توجه داشته باشند برای شرکت در دوره کارشناس خودرو نیازی به اطلاعات و پیش زمینه قبلی نیست. آموزش به صورت صفر تا صد خواهد بود و به کلاسهای پیشرفته تر نیاز نخواهید داشت. در طول کلاس آموزش كارشناسی خودرو به صورت کاملا عملی و بهمراه کارآموزی خواهد بود.

به کارآموزانی که از شهرستان در دوره ها ثبت می کنند خوابگاه نیز معرفی می شود. تعرفه آموزش کارشناسی خودرو VIP تا پایان خردادماه سال 1403 دارای تخفیف ویژه 1/000/000 میلیون تومان می باسد. برای کسب اطلاع از شهریه دوره کارشناسی خودرو VIP می توانید از طریق شماره تماس 09217072766 و همچنین از طریق شبکه های ارتباطی واتساپ ، تلگرام ، روبیکا و ایتا شماره 09398315929 با تیم پشتیبانی آموزشگاه فنی و حرفه ای مفید فرنود در تماس باشید.

ثبتنام کلاس آموزشی کارشناسی خودرو

کلاس های آموزشی هرروز هفته و به صورت خصوصی یا نیمه گروهی برگزار خواهد شد.
کارآموزان توجه داشته باشند برای شرکت در دوره کارشناس فنی خودرو نیازی به اطلاعات و پیش زمینه قبلی نیست. 
آموزش به صورت صفر تا صد خواهد بود و به کلاسهای پیشرفته نیاز نخواهید داشت. در طول کلاس آموزش كارشناسي خودرو به صورت کاملا عملی خواهد بود.

همچنین به کارآموزانی که از شهرستان در دوره دیتیلینگ خودرو شرکت می کنند ، خوابگاه در نزدیکی آموزشگاه مفید فرنود ، صبحانه و ناهار ارائه خواهد شد. تعرفه آموزش کارشناسی رنگ ، بدنه ، فنی و دیاگ خودرو ( دوره کارشناسی جامع خودرو ) با احتساب تخفیف ویژه 2/400/000 میلیون تومانی تا پایان خردادماه سال 1403 است. همچنین تعرفه آموزش کارشناسی رنگ و بدنه خودرو ( دوره کارشناسی رنگ خودرو ) با احتساب تخفیف ویژه 2/000/000 میلیون تومانی تا پایان خردادماه سال 1403 است. برای کسب اطلاعات بیشتر از زمان شروع کلاس ها می توانید با شماره تلفنهای 02188255620 _ 09941157815 تماس حاصل نمایید.

توجه داشته باشید برای راه اندازی کار در زمینه کارشناسی خودرو به سرمایه زیادی نیاز نیست و می توانید تنها با سرمایه 5 الی 20 میلیون تمامی لوازم و تجهیزات شغل کارشناسی خودرو را تهیه و کسب و کار خودتان را راه اندازی کنید.

سایر شماره های تماس

مزایا کلاس كارشناسي خودرو :

 • دریافت گواهینامه فنی و حرفه ای

 • دریافت کارت مهارت هوشمند

 • ارائه خوابگاه + ناهار رایگان

 • ارائه مشاوره شغلی

 • 5 سال پشتیبانی رایگان

 • تامین تجهیزات کارشناسی خودرو

 • برگزاری کلاس هر هفته

 • کلاس خصوصی یا نیمه خصوصی

مدارک و لوازم کارآموزان :

 • 1 قطعه عکس 

 • کپی کارت ملی یا شناسنامه
  (برای اتباع نیازی نیست)

 • دفترچه

 • خودکار

سایر مشاغل صنعت خودرو

در صورتی که برای شما این سوال پیش آمده که آیا می توان سایر دوره های آموزشی صنعت خودرو را آموخت و مشغول به کار در چند زمینه صنعت خودرو شد باید به شما بگوییم بله.

مشاغل پولیش و سرامیک ( دیتیلینگ ) ، نصب کاور ، کارشناسی اتومبیل و دودی کردن شیشه همراستا هستند و همگی زیرمجموعه صنف نقاشان خودرو می باشد.

مشاغل صافکاری ، ریمپ ECU و تعمیر قفل و بالابر شیشه خودرو مربوط به هم و زیرمجموعه ارتقا و تعمیرات خودرو می باشد.

 

شما می توانید با شرکت در سایر دوره های آموزشی ضمن افزایش درآمد و گسترش کسب و کار خود کیفیت شغل خود را افزایش دهید. شما با داشتن اطلاعات در سایر مشاغل همرده خود می توانید مشتریان بیشتری جذب کنید. اکثر مردم می خواهند تا جای ممکن کارهای خود را به افراد محدودی بسپارند. پس شما با تاسیس یک مرکز تخصصی خودرو می توانید خدمات مختلف خودرو را در یک مرکز به مشتریان خود ارائه دهید.

تخفیف ویژه 2/400/000 میلیون تومانی دوره آموزشی کارشناسی خودرو فقط تا پایان خردادماه 1403 تخفیف ویژه 2/400/000 میلیون تومانی دوره آموزشی کارشناسی خودرو فقط تا پایان خردادماه 1403 تخفیف ویژه 2/400/000 میلیون تومانی دوره آموزشی کارشناسی خودرو فقط تا پایان خردادماه 1403 تخفیف ویژه 2/400/000 میلیون تومانی دوره آموزشی کارشناسی خودرو فقط تا پایان خردادماه 1403 تخفیف ویژه 2/400/000 میلیون تومانی دوره آموزشی کارشناسی خودرو فقط تا پایان خردادماه 1403

تجهیزات کارگاه آموزشی كارشناسي خودرو

 1. دستگاه تستر رنگ دیجیتال (ضخامت سنج دیجیتال )

 2. دستگاه تستر رنگ مگنتی (ضخامت سنج قلمی )

 3. دستگاه دیاگ + تبلت

 4. چراغ قوه مخصوص كارشناسي خودرو

 5. آینه مخصوص كارشناسي خودرو

 6. مهتابی قابل شارژ كارشناسي خودرو

 7. دوربین آندوسکوپی

 8. تخت کارشناسی

 9. هدلایت

اقامتگاه آموزشگاه مفید فرنود

کارآموزانی که در مدت دوره كارشناسی خودرو نیاز به اقامتگاه دارند با انجام ثبتنام می توانند از خوابگاه ، صبحانه و ناهار در طول مدت کلاس بهره مند شوند. خوابگاه در نزدیکی آموزشگاه و در خارج از محدوده طرح ترافیک واقع شده و در نزدیکی پارکینگ عمومی می باشد. امکانات خوابگاه به شرح زیر است :

 1. خوابگاه نوساز و تمیز ( نظافت روزانه )

 2. موقعیت مکانی و دسترسی مناسب

 3. خارج بودن از محدوده طرح ترافیک و آلودگی هوا

 4. محل پارک خودرو و موتورسیکلت

 5. نزدیکی به میادین اصلی شهر تهران

 6. نزدیکی به ایستگاه مترو و اتوبوس

 7. تجهیزات رفاهی مانند یخچال ، لباسشویی و…

سوالات متداول کلاس کارشناسی خودرو

بله حتما
هدف ما این است که شما بتوانید بلافاصله بعد از اتمام کلاس وارد بازار کار شده ؛ کسب و کار خودتان را راه اندازی کنید. توجه داشته باشد به دلیل برگزاری کلاس به صورت تئوری و عملی دیگر نیازی به شرکت در کلاس های پیشرفته ندارید.
در صورت درخواست شما را به شرکت هایی که به نیروهای متخصص نیاز دارند جهت استخدام معرفی خواهیم کرد. همچنین در پایان کلاس مشاوره لازم برای راه اندازی کسب و کار به شما داده خواهد شد و می توانید از پشتیبانی رایگان استفاده نمایید. 

کلاس به صورت خصوصی یا نیمه خصوصی در محل آموزشگاه فنی و حرفه ای مفید فرنود برگزار می شود. کلاس ها هر هفته دایر است. برای اطلاع از زمان و ساعت کلاس ها می توانید با شماره تلفن های آموزشگاه فنی و حرفه ای مفید فرنود 02188255620 تماس حاصل نمایید.

خیر ، در طول دوره کارشناسی خودرو کار با تجهیزات روز کارشناسی خودرو آموزش داده خواهد شد. تجهیزات کارشناسی خودرو شامل ( تستر دیجیتال ، تستر قلمی ، دستگاه دیاگ ، تخت کارشناسی ، آینه کارشناسی ، چراغ قوه ، مهتابی ، دوربین آندوسکپی و… ) توسط آموزشگاه فنی و حرفه ای مفید فرنود تامین خواهد شد.

مدت زمان کلاس آموزشی کارشناسی خودرو VIP حدود یکماه و مدت زمان کلاس کارشناسی رنگ و فنی بنابر انتخاب کارآموزان 1هفته یا 2هفته ( 1هفته + 1هفته رایگان ) است. مدت کلاس به انتخاب شما بستگی دارد.
توجه داشته باشید جلسات هر کلاس به طور پیوسته و پشت سرهم برگزار می شود. همچنین برای شاغلین کلاس فقط در پایان هفته پنجشنبه ها و جمعه ها برگزار می شود.

بله ، در کلاس آموزشی کارشناسی خودرو کارآموزان ابتدا با نحوه کار تجهیزات کارشناسی و 18 مرحله کارشناسی خودرو بدون خطا آشنا شده سپس مراحل را برروی خودرو تمرین می کنند.
کارآموزان در طول هر روز 2 الی 4 خودرو ایرانی و خارجی را زیر نظر استاد کارشناسی خواهند کرد.

مزیت اصلی دوره های آموزشی آموزشگاه فنی و حرفه ای ، امکان انتخاب زمان شروع کلاس توسط خود کارآموزان است. با توجه به شرایطتان شما می توانید کلاس را در ابتدا ، اواسط و یا در آخر هفته ( پنجشنبه و جمعه ) شرکت نمایید.
به کارآموزان عزیزی که از جای جای کشورمان برای شرکت در کلاس های آموزشی اقدام می کنند خوابگاه مناسب + پارکینگ ارائه خواهد شد.
در صورت عدم امکان شرکت به صورت حضوری ، برگزاری کلاس به صورت اینترنتی و با تماس تصویری آنلاین نیز فراهم شده است.

 1. درخواست خود را از طریق تماس مستقیم با شماره 09941157815 _ 02188255620 ثبت نمایید. ( پاسخگویی شبانه روزی و 24 ساعته )

 2. با کلیک روی لوگوی واتساپ به واتساپ آموزشگاه متصل شده و می توانید پیام ارسال کنید. تیم پشتیبانی ما در سریع ترین زمان ممکن جوابگوی شما خواهند بود.

 3. به صفحه تماس با ما مراجعه نمایید. درخواست و شماره تماس خود را ثبت نمایید. همکاران ما در بخش پشتیبانی با شما تماس خواهند گرفت و پیگیری لازم را جهت تکمیل ثبتنام شما انجام خواهند داد.

بعد از پایان کلاس می توانید 5 گواهینامه شامل معتبرترین گواهینامه داخلی و بین المللی که همان مدرک سازمان فنی و حرفه ای کشور است را بهمراه کارت مهارت هوشمند دریافت نمایید.

خیر ، تمامی 55 سرفصل آموزشی کارشناسی تشخیص رنگ خودرو به صورت جامع بوده و کارآموزان صفرتاصد کار را در طول دوره فراخواهند گرفت. پس از پایان کلاس یک دوره آموزشی رایگان و 5 سال پشتیبانی به منظور کارآموزی بیشتر و پاسخ به سوالات به کارآموزان اهدا می شود.

کارشناسی رنگ خودرو بروجرد
کارشناسی رنگ خودرو بیرجند
کارشناسی ماشین اهواز
کارشناسی خودرو مرکزی
کارشناسی و تشخیص رنگ خودرو اهواز
کارشناسی و تشخیص رنگ خودرو بوشهر
کارشناسی خودرو شیراز
کارشناسی رنگ خودرو لرستان
کارشناسی حرفه ای خودرو الیگودرز
کارشناسی خودرو در خرم‌آباد
کارشناسی خودرو چهارمحال
کارشناسی خودرو قزوین
آموزش تشخیص رنگ خودرو تبریز
کارشناسی رنگ خودرو یزد
کارشناسی و تشخیص رنگ اتومبیل
تشخیص رنگ خودرو در خرم آباد
آموزش کارشناسی حرفه ای رنگ خودرو آستارا
آموزش کارشناسی حرفه ای رنگ خودرو ارومیه
کارشناسی رنگ خودرو اردبیل
کارشناسی خودرو کرمانشاه
کارشناسی رنگ خودرو ایلام
کارشناسی رنگ خودرو کردستان
کارشناسی رنگ خودرو ایلام
کارشناسی رنگ خودرو سنندج
کارشناسی وتشخیص رنگ شدگی خودرو آمل
کارشناسی رنگ خودرو سقز
کارشناسی رنگ خودرو اراک
کارشناسی و تشخیص رنگ شدگی خودرو خراسان رضوی
کارشناسی رنگ خودرو همدان
آموزش کارشناسی رنگ خودرو مشهد
47 پاسخ
 1. حمید
  حمید گفته:

  سلام خسته نباشید
  من کلاس یک روز اومدم خیلی راضیم از تصمیم واقعا ممنونم از دوره خیلی خوبتون و پشتیبانی بعد کلاس درجه یک

 2. Saeed
  Saeed گفته:

  سلام خسته نباشید
  من تو این کلاس شرکت کردم کلاس یک روزه خیلی فکر خوبی بود الانم ۲تا کار گرفتم زنگ زدم استاد راهنماییم کرد واقعا مرسی

  • farzan
   farzan گفته:

   سلام در پایان هر کلاس مشاوره برای راه اندازی کسب و کار ، تهیه لوازم و معرفی برند های مختلف و قیمت آنها و شرایط و چگونگی تبلیغات به شما توسط استاد مربوطه به شما آموزش داده می شود

 3. پرویز
  پرویز گفته:

  سلام کلاس کارشناسی تو مشهد زیر 3 میلیون نبود من تهران اومدم هم کلاس رفتم هم دستگاه خریدم خیلی بصرفه بود ممنون از مدیریت اموزشگاه مفید

 4. مهدی
  مهدی گفته:

  سلام
  من میخوام برم داخل کار مزایده خودرو، در 10 روز میشه یاد گرفت؟؟؟
  اقساط هم دارید؟؟؟

  • farzan
   farzan گفته:

   سلام
   در حال حاضر دوره ها به صورت 4روزه و عملی است
   که با تایم آموزشی روزانه 4 ساعت آموزش عملی
   نیاز شما برای شغل کارشناسی خودرو تامین خواهد شد
   همچنین 5 سال پشتیبانی رایگان هم همراه دوره هست
   تا بتوانید سوالاتتان را در زمینه شغلی برطرف نمایید

 5. hosein
  hosein گفته:

  سلام میخواستم تشکر کنم از استاد نبوی و همچنین مسئولین محترم آموزشگاه مفید
  دوره کارشناسی رنگ شرکت کردم
  به پیشنهاد آقای نبوی دستگاه Ec770 ازتون خریداری کردم
  و بعد از ۱ هفته شروع به کار کردم و تمامی هزینه هایی که پرداخت کردم در عرض ۱ ماه جبران شد

  • farzan
   farzan گفته:

   سلام
   خواهش می کنم
   خوشحال و سعادتمندیم از موفقیت شما
   آرزوی موفقیت بیشتر برای شما از درگاه الهی داریم

 6. علی بختیاری
  علی بختیاری گفته:

  فکر نمیکردم با ۲ میلیون بتونم شغل پر درآمد کارشناسی به این راحتی یاد بگیرم و شروع به کار کنم
  خدا خیرتون بده

 7. جوکر
  جوکر گفته:

  سلام من اول فکر کردم
  قیمتا بروز نیست
  خدا خیرتون بده
  که به فکر جیب مردمین

 8. موسوی
  موسوی گفته:

  عالیییییییی همه درجه یک فقط از مدیریت آموزشگاه می خوام مثل کلاس دیتیلینگ این کلاس هم ی بار رایگان داشته باشه

 9. عرفان
  عرفان گفته:

  با سلام این تجهیزاتی که نوشتید برای کلاس لازمه حتما باید خودمون قبل کلاس داشته باشیم یا میشه از وسایلی مثل دیاگ اونجا استفاده کرد و بعدا برای خودمون تهیه کنیم؟

  • farzan
   farzan گفته:

   سلام
   برای آموزش نیاز به هیچ تجهیزاتی ندارید کارگاه کاملا مجهز است
   شاسی هم جزو بدنه خودرو است
   تمام مسائل و نقص های بدنه خودرو در کارشناسی بدنه آموزش داده می شود

 10. احمد
  احمد گفته:

  سلام کلاس خوبی بود استاد مسلط بود کارشناسی دارم کاروی میکنم کلاس نانوسرامیکم میام به امیدخدا

 11. فریبرز
  فریبرز گفته:

  سلام من دوهفته پیش کلاس اومدم جدی کلاس خوبی بود دستگاه از استاد گرفتم ۱۲ تا ماشین تا الان کارشناسی کردم
  اولش مطمئن نبودم چن تا شرکت دیگه هم کلاس داشت ولی خیلی گرون بود

 12. سلام
  سلام گفته:

  خیلی از اعتماد به نفسی که بمن دارین ممنونم
  اصلا نمیدونستم میشد زود وارد کار بشم
  الان بعد از ۲ماه درآمدم به ماهی ۳۰ میلیون رسیده
  از مشورت که بهم دادید خیلی خلیی ممنونم

 13. mn
  mn گفته:

  مرسی از آموزشخوبتون استادممنون خیلی زحمت دادم بهتون کارمو شروع کردم واسه مشاوره مزاحمتون میشم

 14. جهادی
  جهادی گفته:

  درود استاد نبوی
  استاد پیام دادم برای تشکر از شما
  خیلی برای من زحمت کشیدین به هرچی رسیدم مدیون شما هستم
  تدریس درجه یک
  اخلاق درجه یک
  پشتیبانی درجخ یک
  کار درجه یک
  مدیریت درجه یک

 15. علی
  علی گفته:

  سلام
  من میخوام دوره جامع خودرو شرکت کنم یعنی هم دیتیلینگ و هم کارشناسی جامع خودرو میخواستم بدونم امکانش هست یکیش رو خصوصی و یکی رو نیمه خصوصی شرکت کنم با همون هزینه دوره جامع؟

  • farzan
   farzan گفته:

   سلام
   بله امکان شرکت در یک دوره خضوضی و یک دوره نیمه خصوصی برای دو دوره وجود دارد
   اما شهریه دوره خصوصی تعرفه متفاوتی دارد که لحاظ می شود

  • farzan
   farzan گفته:

   سلام
   برای شرکت در دوره های آموزشی و دریافت گواهینامه
   هیچ محدودیت سنی و تحصیلی وجود ندارد

  • farzan
   farzan گفته:

   درود بر شما
   دوره کارشناسی vip دوره یک ماهه است
   آموزش به همراه کارآموزی است و در طول دوره 30 الی 40
   خودرو توسط کارآموزان کارسناسی خواهد شد
   اما دوره کارشناسی ساده یک هفته آموزش و کارآموزی است
   و یک دوره رایگان یک هفته ای نیز به کارآموزان اهدا می شود
   در طول هر هفته 8 الی 10 خودرو توسط کارآموزان کارشناسی
   خواهد شد

 16. مهشاد
  مهشاد گفته:

  سلام خسته نباشید ایا قبل از حضور در کلاس باید وسایل احتیاج کلاس را تهیه کنیم ؟

  • farzan
   farzan گفته:

   درود بر شما
   کارگاه آموزشگاه کاملا مجهز است
   انواع تستر رنگ دیجیتال ، قلمی ، دستگاه دیاگ و… موجود است
   و مشاوره و تامین تجهیزات توسط استاد ارائه خواهد شد

  • farzan
   farzan گفته:

   درود بر شما
   یکی از مزایای گواهینامه مهارت فنی و حرفه ای و وزارت کار
   امکان دریافت پروانه کسب از اصناف است
   برای مشاوره بیشتر می توانید با شماره های زیر
   02188255620 و 09398315929 تماس بگیرید

 17. علی
  علی گفته:

  سلام من می خواستم در دوره کارشناسی خودرو شرکت کنم این دوره ایا لوازم تعویضی و استوک هم به کاراموز توضیح داده میشود ؟

  • farzan
   farzan گفته:

   درود بر شما
   بله در دوره کارشناسی تشخیص رنگ یکی از آیتم های
   آموزشی تشخیص قطعات تعویضی و استوک است

  • farzan
   farzan گفته:

   درود بر شما
   بله یکی از مزایای داشتن گواهینامه وزارت کار
   امکان کار در وزارت دادگستری یا سازمان های بیمه
   تحت عنوان کارشناس رسمی دادگستری/بیمه می باشد
   برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید با شماره های
   02188255620 و 09398315929 تماس بگیرید

تعقیب

دیدگاه ها غیر فعال است.

آموزش کارشناسی خودرو تخصصی

کارشناسی رنگ خودرو در هر شهر تعرفه متفاوتی دارد. کارشناسی رنگ اتومبیل شامل موارد متعددی است. تشخیص رنگ شدگی اتومبیل با چشم و با ماژیک رنگ خودرو است.
تشخیص تعویض اتاق خودرو از جمله مراحل کارشناسی اتومبیل است. قیمت دستگاه تشخیص رنگ خودرو و قلم تشخیص رنگ متفاوت است. مراحل نقاشی اتومبیل با قیمت رنگ اتومبیل تعیین می شود. هزینه کارشناسی رنگ خودرو بر اساس نوع و مدل ماشین تعیین می شود. راهنمای خودرو می تواند به تازه کاران در آشنایی با آپشن خودروها کمک زیادی کند.
مرکز آموزش تشخیص رنگ خودرو
خرید مهتابی تشخیص رنگ
کارشناس خودرو در محل
۰ تا ۱۰۰ کارشناسی خودرو
قیمت دستگاه تشخیص رنگ خودرو
جدول هزینه کارشناسی خودرو
کارشناسی خودرو با اسکنر ترموگرافی
مرکز فروش دستگاه تست رنگ خودرو
هزینه کارشناسی رنگ خودرو 1402
اتحادیه کارشناسی رنگ خودرو شیراز
دوره کارشناسی رنگ خودرو دانشگاه شریف
مراکز کارشناسی رنگ خودرو شیراز
چگونه کارشناس رنگ خودرو شویم
دوره آموزش تشخیص رنگ خودرو با اسکان
بهترین کارشناسی خودرو
گواهینامه تشخیص رنگ وزارت کار
اموزش کارشناسی فنی و بدنه خودرو
کارشناسی خودرو در تهران و کرج
آموزش کارشناسی خودرو با مدرک دانشگاه شهید بهشتی
کارشناسی سلامت جلوبندی
آموزش کارشناسی سلامت اتاق
آموزشگاه تشخیص رنگ خودرو
درامد شغل تشخیص رنگ خودرو
آموزش تشخیص ایرادات فنی
اموزش کارشناسی خودرو
اموزش کارشناسی رنگ خودرو
کارشناسی اتومبیل
سرفصل های آموزشی کارشناسی خودرو
آموزش سرامیک خودرو
کارشناسی خودرو قم
کارشناسی سلامت موتور
اناق تشخیص رنگ
کارشناسی قیمت خودرو
کارشناسی خودرو بوشهر
اموزشگاه تشخیص رنگ
نمونه فرم کارشناسی رنگ خودرو
تشخیص رنگ خودرو تبریز
سرفصل های دوره کارشناسی خودرو
اموزش کارشناسی ماشین
دوره آموزشی تشخیص رنگ اتومبیل
کارشناسی تشخیص رنگ خودرو
آموزش تشخیص رنگ شدگی خودرو
آموزش بازرسی خودرو
آموزش فنی حرفه ای
آموزش تشخیص رنگ
آموزش فنی حرفه ای بازرسی رنگ خودرو
آموزش فنی و حرفه ای بازرسی رنگ خودرو
کارشناسی خودرو فنی حرفه ای
آموزش کارشناسی اتومبیل
آموزش کارشناسی خودرو رودسر
کارشناسی رنگ خودرو
استعلام اصالت خودرو
کارشناسی خودرو در مازندران
شغل کارشناسی خودرو
تشخیص ایرادات فنی
نمونه فرم کارشناسی خودرو
کارشناسی قیمت خودرو
کارشناسی قیمت اتومبیل
ضخامت سنج رنگ خودرو
راهنمای خودرو
دوره آموزشی کارشناسی خودرو
دوره آموزشی کارشناسی اتومبیل
كارشناسي خودرو
شغل کارشناس رنگ خودرو
اموزش تشخیص رنگ خودرو در تهران
تعرفه تشخیص رنگ خودرو
مرکز تشخیص رنگ خودرو تهرانسر
تشخیص رنگ خودرو بندرعباس
کارشناسی رنگ خودرو همدان
کارشناسی رنگ خودرو
کارشناسی رنگ خودرو قم
کارشناسی رنگ خودرو بوشهر
کارشناسی رنگ خودرو ساری
آموزش کارشناسی رنگ خودرو در کرج
آموزشگاه تشخیص رنگ خودرو تبریز
آموزشگاه تشخیص رنگ خودرو اصفهان
آموزشگاه تشخیص رنگ خودرو مشهد
اموزش کارشناسی خودرو مشهد
اموزش کارشناسی خودرو اصفهان
اموزش کارشناسی خودرو اردبیل
اموزش کارشناسی خودرو شیراز
اموزش کارشناسی خودرو شهرضا
اموزش کارشناسی ماشین کرمان
اموزش کارشناسی خودرو خوزستان
آموزش کارشناسی رنگ خودرو مشهد
قیمت کارشناسی رنگ خودرو در تهران
هزینه دوره کارشناسی خودرو
دوره کارشناسی رنگ خودرو فنی حرفه ای
دوره کارشناسی رنگ خودرو مازندران
اموزش کارشناسی خودرو دادگستری
اموزش کارشناس رسمی خودرو دادگستری
تشخیص رنگ +مدرک فنی حرفه ای
فیلم اموزش کارشناسی خودرو
اموزش کارشناسی خودرو 1402
هزینه کارشناسی خودرو با کیست؟
اموزش تشخیص رنگ شدگی خودرو
آموزش کارشناسی خودرو
اموزشگاه کارشناسی خودرو
اموزش کارشناسی رنگ
تشخیص رنگ شدگی یا تعویض شدگی قطعات
آموزش کارشناسی سلامت دیفرانسیل و پلوس ها
کارشناسی سلامت جلوبندی ، ترمز و فرمان
کارشناسی سلامت موتور و گیربکس
کارشناسی خودرو دست دوم
اموزش کارشناسی
كارشناسي خودرو
کارشناسی رنگ خودرو
تست رنگ خودرو
تامین تجهیزات کارشناسی خودرو
کارشناسی خودرو آنلاین
مرکز تشخیص رنگ خودرو
دوره آموزشی تشخیص رنگ ماشین
دوره صنایع خودرو
تشخیص رنگ خودرو خراسان
آموزش تشخیص رنگ
مدرک بین المللی تشخیص رنگ خودرو
آموزشگاه فنی حرفه ای
آموزشگاه فنی و حرفه ای
بازرس رنگ اتومبیل
آموزش بازرسی رنگ خودرو
بازرسی خودرو
تستر رنگ خودرو
آموزش کارشناسی خودرو نیشابور
آموزش حرفه ای تشخیص رنگ خودرو
آموزشگاه تشخیص رنگ اتومبیل شیراز
دوره کارشناسی خودرو
آموزش تشخیص قطعات تعویضی
آموزشگاه تشخیص رنگ خودرو تبریز
دوره کارشناسی رنگ خودرو
کارشناسی تشخیص رنگ
آموزش تشخیص رنگ خودرو
آموزش و استخدام کارشناس خودرو
دستگاه کارشناسی خودرو
مداد تشخیص رنگ خودرو
بررسی سلامت موتور
بهترین کارشناسی خودرو
قیمت دستگاه تشخیص رنگ خودرو
اموزش کارشناسی رنگ ماشین
نحوه ی تشخیص اتاق تعویض شده
برگ کارشناسی رنگ خودرو
گرفتن مجوز کارشناسی رنگ خودرو
آموزشگاه تشخیص رنگ خودرو اصفهان
چگونه کارشناس رنگ خودرو شویم
کارشناسی ماشین 
فیلم آموزش کارشناسی خودرو
مراحل گرفتن مجوز تشخیص رنگ خودرو
هزینه کارشناسی خودرو دست دوم
مدرک تشخیص رنگ خودرو
کارشناسی رنگ خودرو
تشخیص اتاق تعویض شده
درامد شغل تشخیص رنگ خودرو
فیلم کارشناسی خودرو
دوره آموزشی کارشناسی رنگ خودرو اصفهان
اموزش کارشناسی و تشخیص رنگ شدگی خودرو
شغل تشخیص رنگ خودرو
اموزش کارشناسی رسمی رنگ خودرو
کارشناس دادگستری خودرو
هزینه راه اندازی مرکز تشخیص رنگ خودرو
لوازم تشخیص رنگ خودرو
راه اندازی خط تشخیص رنگ خودرو
مراحل گرفتن مجوز تشخیص رنگ خودرو
تستر رنگ دیجیتالی
ازمون تشخیص رنگ
بازرسی تشخیص رنگ خودرو
مزایای آموزش کارشناسی خودرو
درآمد کارشناسی خودرو
راهنمایی آزمون فنی و حرفه ای
درآمد کارشناسی خودرو چقدر است؟
اموزش 0 تا 100 کارشناسی رنگ
راهنمای راه اندازی شغل تشخیص رنگ خودرو
کارشناسی فنی و بدنه خودرو
اموزش کارشناسی ماشین
دوره اموزشی تشخیص رنگ
برگزاری دوره آموزش کارشناسی خودرو
کلاس آموزش کارشناسی ماشین
دوره آموزشی کارشناسی رنگ خودرو
اموزش کارشناسی و تشخیص رنگ شدگی خودرو
اموزش کارشناسی فنی خودرو
قیمت دستگاه تشخیص رنگ خودرو
قیمت کارشناسی خودرو
تشخیص رنگ خودرو خراسان
کارشناسی رنگ خودرو
دستگاه تشخیص رنگ شدگی خودرو
دوره تشخیص رنگ ماشین
اموزش تشخیص رنگ خودرو
کارشناسی رنگ خودرو کرمان
کارشناسی فنی و رنگ ماشین
آموزش تشخیص قطعات تعویضی یا رنگ شده بدنه خودرو
اموزش بررسی سلامت موتور
کارشناسی تشخیص رنگ بدنه
تشخیص قطعات تعویضی یا رنگ شده بدنه خودرو
آموزش کارشناسی خودرو بوشهر
اتاق تشخیص رنگ
نحوه کارشناسی خودرو
کارشناس سیار خودرو
برگ تشخیص رنگ خودرو
کارشناسی رنگ اتومبیل
آموزشگاه تشخیص رنگ خودرو کرمانشاه
دوره آموزشی بازرسی خودرو
مراحل گرفتن مجوز تشخیص رنگ خودرو
آموزش تشخیص رنگ خودرو
كارشناسي خودرو
اتاق تشخیص رنگ خودرو
تاسیس کارشناسی رنگ خودرو
برنامه تشخیص رنگ خودرو
درامد تشخیص رنگ خودرو
فرم تشخیص رنگ خودرو
کارشناسی فنی و سلامت خودرو
گواهینامه کارشناسی خودرو
آموزش کارشناسی رنگ خودرو بوشهر
قیمت کارشناسی خودرو
تشخیص رنگ بدنه
آموزش کارشناسی خودرو در مشهد
آموزش کارشناسی فنی خودرو
هزینه آموزش کارشناسی خودرو
آموزش تست سلامت خودرو
گرفتن مجوز کارشناسی رنگ خودرو
آموزشگاه کارشناسی خودرو
آموزش کارشناسی اتومبیل در تبریز
آموزشگاه تشخیص رنگ خودرو
آموزش کارشناسی رنگ خودرو
آموزش کارشناسی اتومبیل در اهواز
تشخیص رنگ خودرو
ابزار کارشناسی خودرو
کارشناسی اصالت خودرو
تشخیص رنگ خودرو با آهنربا
آموزش کارشناسی خودرو در کرج
آموزش تشخیص رنگ خودرو
کارشناسی خودرو در شهرری
آموزش دستگاه تست رنگ
درآمد کارشناسی خودرو
اموزش کارشناسی خودرو کردستان
قیمت دستگاه تشخیص رنگ خودرو
مرکز کارشناسی خودرو
اموزش کارشناسی ماشین خارجی
قیمت کارشناسی ماشین
تعرفه تشخیص رنگ خودرو سال 1402
معرفی شغل تشخیص رنگ
اتحادیه کارشناسی رنگ خودرو
جدیدترین دستگاه تشخیص رنگ خودرو
آشنایی با دستگاه تشخیص رنگ خودرو
تجهیزات کارشناسی خودرو
تستر رنگ خودرو دیجیتال
ابزارهای کارشناسی تشخیص رنگ بدنه خودرو
آموزش کارشناسی رنگ خودرو
آموزش تشخیص ایرادات فنی
دوره اموزشی کارشناسی خودرو
دوره آموزش کارشناسی فنی اتومبیل
کارشناس خودرو سیار
سرفصل‌های آموزشی کارشناسی خودرو
آموزش نحوه نوشتن برگه کارشناسی خودرو
کارشناسی خودرو در تهران
راهنمای خودرو
تشخیص رنگ خودرو آذربایجان
کارشناسی کامل فنی و بدنه خودرو
ابزارهای کارشناسی تشخیص رنگ بدنه
كارشناسي خودرو
کارشناسیخودرو
تشخیص پوسته ی سقف تعویضی
دوره تشخیص رنگ اتومبیل
اموزش تشخیص رنگ
بررسی سلامت باتری خودرو
آموزش کارشناسی خودرو خوزستان
آموزش تشخیص رنگ ماشین
تشخیص ایرادات فنی
آموزش کارشناسی خودروی دست دوم
آموزش کارشناسی خودرو،تشخیص رنگ +مدرک فنی حرفه ای
کارشناسی خودرو در کرج
کارشناسی رنگ خودرو
خرید مطمئن خودروی دست دوم
نکات کارشناسی خودرو
اموزش کارشناسی اتومبیل
گواهینامه فنی حرفه ای کارشناسی رنگ خودرو
کارشناسی و تشخیص رنگ خودرو
آموزش حرفه اي کارشناسي تشخيص رنگ شدگي خودرو شيراز
آموزش دستگاه تشخیص رنگ اتومبیل
رنگ و بدنه خودرو کارشناسی
راههای تشخیص اتاق دوتکه
دوره تشخیص رنگ خودرو
مدرک فنی حرفه ای کارشناسی رنگ خودرو
آموزش عملی کارشناسی رنگ خودرو
اموزش تشخیص رنگ شدگی خودرو
نمونه فرم کارشناسی خودرو
سلامت باتری خودرو
کارشناسی سلامت خودرو
آموزش کارشناسی کامل فنی و بدنه خودرو
آموزش کارشناسی سلامت خودرو
مدرک فنی حرفه ای کارشناسی خودرو
گواهینامه فنی حرفه ای کارشناسی خودرو
آموزش حرفه اي کارشناسي خودرو شيراز
تشخیص رنگ خودرو
آموزش دستگاه تشخیص رنگ خودرو
برگزاری دوره کارشناسی رنگ خودرو
مدرک فنی و حرفه ای کارشناسی رنگ خودرو
کارشناسی فنی و سلامت خودرو
دستگاه تشخیص رنگ خودرو
اموزش کارشناسی ماشین اهواز
اموزش کارشناسی ماشین کرمانشاه
اموزش کارشناسی ماشین زاهدان
اموزش کارشناسی ماشین زابل
اموزش کارشناسی ماشین مهرشهر