در این مقاله دوره آموزش شیشه دودی خودرو و زمان برگزاری کلاس آموزش شیشه دودی توضیح داده شده است.

شما با شرکت در دوره آموزش شیشه دودی خودرو می توانید به راحت وارد بازارکار شوید.

قابل توجه کارآموزان محترم ، کلاس آموزشی شیشه دودی خودرو

روز شنبه 5ام خرداد ماه برگزار خواهد شد

آموزش شیشه دودی خودرو

هدف از آموزش شیشه دودی خودرو

خودرو و خودروسازی از صنایع اصلی و مهم کشور می باشد. مشاغل زیادی به صورت مستقیم و غیر مستقیم با این صنعت ارتباط دارند و درآمد فوق العاده ای از این راه کسب می کنند. شیشه دودی خودرو یکی از این مشاغل می باشد. با افزایش دمای هوا نیاز به داشتن شیشه دودی برای خودرو افزایش یافته است.

دوره آموزشی شیشه دودی خودرو شامل کامل‌ترین سرفصل‌های آموزشی نصب شیشه دودی خودرو است که تمامی نیازهای کارآموزان را شامل می‌شود. به همین دلیل کارآموزان می‌توانند اطلاعات و دانش خود در این زمینه را به شکلی علمی و کاربردی گسترش دهند.

مزایا شیشه دودی خودرو

 1. کاهش دمای داخل اتاق خودرو

 2. جلوگیری از نفوذ اشعه های خورشید به داخل خودرو

 3. ایجاد ظاهری زیبا در خودرو

 4. ضد خش شدن شیشه خودرو

 5. افزایش مقاومت شکستگی شیشه

 6. ایجاد حس امنیت و حریم خصوصی برای افراد داخل خودرو

کارآموزان با شرکت در یک دوره آموزشی نصب شیشه دودی خودرو می توانند به راحتی وارد بازار کار شوند. همچنین هیچگونه محدودیتی برای شرکت در کلاس های آموزشی فنی و حرفه ای وجود ندارد. خانم ها ، آقایان ، شاغلین ( حوزه خودرو یا برای شغل دوم ) ، دانشجویان ، دانش آموزان ( بدون نیاز به پایان خدمت ) و اتباع می توانند در کلاسهای آموزشگاه فنی و حرفه ای مفید فرنود شرکت نمایند.

آموزشگاه فنی و حرفه ای مفید فرنود

آموزشگاه فنی و حرفه ای مفید فرنود دارای مجوز رسمی از سازمان فنی و حرفه ای کشور می باشد. دوره های آموزشی شیشه دودی خودرو دارای سرفصل های آموزشی مورد تایید وزارت کار است و به صورت کاملا عملی برگزار می شود. دوره آموزش دودی شیشه خودرو در تمامی طول سال و هر هفته برگزار می شود. شیشه دودی خودرو یکی از مشاغل پرسود و پرکاربرد صنعت خودرو می باشد و با یادگیری آن می توانید به راحتی و بدون نیاز به سرمایه زیاد وارد بازار کار شوید. کارآموزان عزیز می توانند از خدمات زیر در طول مدت دوره بهره مند شوند.

 • ثبتنام سریع و آسان حضوری و غیرحضوری

 • آموزش کاملترین دوره شیشه دودی خودرو حرفه ای تخصصی و پردرآمد

 • آموزش تخصصی اجرای عملی شیشه دودی در اتاق نور

 • مشاوره و تامین تجهیزات شیشه دودی خودرو 

 • مشاوره تامین رول شیشه دودی

 • مشاوره کار در مراکز نصب شیشه دودی و زیباسازی خودرو

 • دریافت گواهینامه های معتبر به زبان فارسی و انگلیسی و کارت هوشمند

دوره آموزشی نصب شیشه دودی خودرو

کارآموزان در دوره آموزشی دودی کردن شیشه خودرو در ابتدا با آماده سازی سطح کار ، طریقه سایز کردن ، برش کاری و حباب گیری آشنا شده و در ادامه تمامی مراحل را زیر نظر استاد انجام داده و نقاط ضعف خود را برطرف می کنند. چگونه شیشه‌ دودی داشته باشیم

اولین سوال کارآموزان دوره اموزش شیشه دودی همواره این است که ، هزینه دودی شدن شیشه خودرو چقدر است؟ آموزش هزینه دودی شیشه و یو وی کردن شیشه خودرو ، آشنایی با مجموعه ابزار نصب شیشه دودی ، مزایا شیشه دودی خودرو و اموزش شیشه دودی مجاز ( درصد شیشه دودی مجاز ) از جمله سرفصل های کلاس نصب شیشه دودی خودرو است.

آموزشگاه مفید پیشرو در زمینه آموزش راه اندازی کسب و کار با بهره مندی از اساتید تراز اول اقدام به برگزاری دوره آموزش شیشه دودی اتومبیل نموده است. کلاس های آموزشی به صورت خصوصی و یا نیمه خصوصی برگزار خواهد شد.

مزیت دوره آموزشی شیشه دودی ماشین ایجاد توانایی راه اندازی کسب و کار با کمترین سرمایه گذاری می باشد. تامین تجهیزات و ابزار شیشه دودی و چسباندن برچسب شیشه دودی اتومبیل ( نصب شیشه دودی ضد UV ) بهمراه پشتیبانی 5 ساله انجام می شود. به کارآموزانی که در کلاس شیشه دودی خودرو شرکت می کنند گواهینامه پایان دوره ارائه خواهد شد. به کارآموزانی که از شهرستان در کلاس شیشه دودی شرکت می کنند خوابگاه شامل امکانات رفاهی کامل ، صبحانه و ناهار داده خواهد شد. جهت هماهنگی برای ثبت نام می توانید به صفحه تماس با ما مراجعه نمایید.

جهت دریافت اطلاعات بیشتر می توانید با شماره 09941157815 و 02188255620 تماس حاصل نمایید

تخفیف ویژه 1/000/000 میلیون تومانی دوره آموزشی شیشه دودی خودرو فقط تا پایان آذرماه 1402 تخفیف ویژه 1/000/000 میلیون تومانی دوره آموزشی شیشه دودی خودرو فقط تا پایان آذرماه 1402 تخفیف ویژه 1/000/000 میلیون تومانی دوره آموزشی شیشه دودی خودرو فقط تا پایان آذرماه 1402 تخفیف ویژه 1/000/000 میلیون تومانی دوره آموزشی شیشه دودی خودرو فقط تا پایان آذرماه 1402 تخفیف ویژه 1/000/000 میلیون تومانی دوره آموزشی شیشه دودی خودرو فقط تا پایان آذرماه 1402

سرفصل های آموزش شیشه دودی خودرو

  • آموزش تجهیزات و مواد مصرفی

  • آموزش قوانین دودی کردن شیشه خودرو

  • آموزش آماده سازی سطح کار

  • آموزش روش های سایز کردن

  • آموزش حباب گیری

  • آموزش نحوه برخورد با مشتری 

  • ارائه پکیج راه اندازی کسب و کار

  • دریافت گواهینامه در پایان دوره

  • پشتیبانی رایگان به مدت 5 سال

  • بهمراه خوابگاه ، صبحانه و ناهار

  • مشاوره و تامین لوازم شغل شیشه دودی خودرو در صورت درخواست کارآموز

مزایای دوره آموزش دودی کردن شیشه اتومبیل

 1. ثبت نام در سریع ترین زمان ممکن

  برگزاری کلاس آموزشی شیشه دودی خودرو به صورت پیوسته ( 2 روز کلاس ) می باشد.
  که این امکان را به شما می دهد تا همواره و در طول سال بتوانید در کلاسها شرکت نمایید.

 2. برگزاری کلاس ها به صورت خصوصی یا نیمه خصوصی _ حضوری ، غیرحضوری و تلفیقی
  انتخاب با شماست ؛ شرایط برای راحتی شما فراهم شده است. تعداد نفرات شرکت کننده ، نوع حضور در کلاس و مدت زمان کلاس قابل انتخاب است.

 3. ورود به بازار کار
  با توجه به آموزش جامع و کامل و عدم نیاز به دوره های پیشرفته ، پس از گذراندن کلاس آموزشی شیشه دودی خودرو می توانید بلافاصله وارد بازار کار صنعت خودرو شوید.

 4. پشتیبانی رایگان ( 5 سال )
  پس از پایان کلاس کارآموزان عزیز می توانند به مدت 5 سال از پشتیبانی برای مشاوره شغلی و پاسخ به سوالات تخصصی به صورت رایگان استفاده نمایند.

 5. تخفیف طبقاتی
  در صورت پایان کلاس و علاقه کارآموزان به شرکت در سایر کلاس ها تخفیفات ویژه ای برای آنان در نظر گرفته شده است.

جهت دریافت اطلاعات بیشتر می توانید با شماره 09941157815 و 02188255620 تماس حاصل نمایید

شهریه کلاس آموزشی شیشه دودی خودرو در سال 1403 مشابه سال 1402 می باشد

تخفیف ویژه 1/000/000 میلیون تومانی دوره آموزشی شیشه دودی خودرو فقط تا پایان آذرماه 1402 تخفیف ویژه 1/000/000 میلیون تومانی دوره آموزشی شیشه دودی خودرو فقط تا پایان آذرماه 1402 تخفیف ویژه 1/000/000 میلیون تومانی دوره آموزشی شیشه دودی خودرو فقط تا پایان آذرماه 1402 تخفیف ویژه 1/000/000 میلیون تومانی دوره آموزشی شیشه دودی خودرو فقط تا پایان آذرماه 1402 تخفیف ویژه 1/000/000 میلیون تومانی دوره آموزشی شیشه دودی خودرو فقط تا پایان آذرماه 1402

ثبتنام کلاس آموزشی دودی کردن شیشه خودرو

کلاس های آموزشی شیشه دودی اتومبیل هر هفته و به صورت نیمه خصوصی و با رعایت کامل نکات بهداشتی برگزار خواهد شد.
کارآموزان توجه داشته باشند برای شرکت در دوره شیشه دودی خودرو نیازی به اطلاعات و پیش زمینه قبلی نیست. 
آموزش به صورت صفر تا صد خواهد بود و به کلاسهای پیشرفته نیاز نخواهید داشت. در طول کلاس آموزش به صورت کاملا عملی خواهد بود.

همچنین به کارآموزانی که از شهرستان در دوره اموزش شیشه دودی خودرو شرکت می کنند ، اسکان رایگان در نزدیکی آموزشگاه مفید فرنود ارائه خواهد شد. تعرفه آموزش دودی کردن شیشه خودرو با احتساب تخفیف ویژه 600/000 هزار تومان تا پایان خردادماه سال 1403 است. برای کسب اطلاعات بیشتر از زمان شروع کلاس های شیشه دودی می توانید با شماره تلفنهای 02188255620 _ 09941157815 تماس حاصل نمایید.

توجه داشته باشید برای راه اندازی کار در زمینه دودی کردن شیشه خودرو به سرمایه زیادی نیاز نیست و می توانید تنها با سرمایه بین 2 الی 5 میلیون تمامی لوازم و تجهیزات شغل شیشه دودی خودرو را تهیه و کسب و کار خودتان را راه اندازی کنید. همچنین برای اطلاع از پولیش شیشه خودرو می توانید در دوره دیتیلینگ شرکت نمایید.

سایر شماره های تماس

02166012047

02188255620

 09941157815

09398315929

مزایا کلاس :

 • دریافت گواهینامه

 • ارائه خوابگاه و ناهار

 • ارائه مشاوره شغلی

 • 5 سال پشتیبانی رایگان

 • تامین تجهیزات دودی کردن شیشه خودرو

 • برگزاری کلاس هر هفته

 • کلاس خصوصی یا نیمه خصوصی

مدارک و لوازم کارآموزان :

 • 1 قطعه عکس 

 • کپی کارت ملی یا شناسنامه
  ( برای اتباع نیازی نیست )

 • دفترچه

 • خودکار

سایر مشاغل صنعت خودرو

در صورتی که برای شما این سوال پیش آمده که آیا می توان سایر دوره های آموزشی صنعت خودرو را آموخت و مشغول به کار در چند زمینه صنعت خودرو شد باید به شما بگوییم بله.

مشاغل دیتیلینگ ، نانوسرامیک ، کارشناسی اتومبیل ، کاور بدنه و دودی کردن شیشه همراستا هستند و همگی زیرمجموعه صنف نقاشان خودرو می باشد.

مشاغل صافکاری ، ریمپ ECU و تعمیر قفل و بالابر شیشه خودرو مربوط به هم و زیرمجموعه ارتقا و تعمیرات خودرو می باشد.

 

شما می توانید با شرکت در سایر دوره های آموزشی ضمن افزایش درآمد و گسترش کسب و کار خود کیفیت شغل خود را افزایش دهید. شما با داشتن اطلاعات در سایر مشاغل همرده خود می توانید مشتریان بیشتری جذب کنید. اکثر مردم می خواهند تا جای ممکن کارهای خود را به افراد محدودی بسپارند. پس شما با تاسیس یک مرکز تخصصی خودرو می توانید خدمات مختلف خودرو را در یک مرکز به مشتریان خود ارائه دهید.

اقامتگاه آموزشگاه مفید فرنود

کارآموزانی که در مدت دوره كارشناسی خودرو نیاز به اقامتگاه دارند با انجام ثبتنام می توانند از خوابگاه ، صبحانه و ناهار در طول مدت کلاس بهره مند شوند. خوابگاه در نزدیکی آموزشگاه و در خارج از محدوده طرح ترافیک واقع شده و در نزدیکی پارکینگ عمومی می باشد. امکانات خوابگاه به شرح زیر است :

 1. خوابگاه نوساز و تمیز ( نظافت روزانه )

 2. موقعیت مکانی و دسترسی مناسب

 3. خارج بودن از محدوده طرح ترافیک و آلودگی هوا

 4. محل پارک خودرو و موتورسیکلت

 5. نزدیکی به میادین اصلی شهر تهران

 6. نزدیکی به ایستگاه مترو و اتوبوس

 7. تجهیزات رفاهی مانند یخچال ، لباسشویی و…

سوالات متداول کلاس شیشه دودی خودرو

بله حتما
هدف ما این است که شما بتوانید بلافاصله بعد از اتمام کلاس وارد بازار کار شده ؛ کسب و کار خودتان را راه اندازی کنید. توجه داشته باشد به دلیل برگزاری کلاس به صورت تئوری و عملی دیگر نیازی به شرکت در کلاس های پیشرفته ندارید.
در صورت درخواست شما را به شرکت هایی که به نیروهای متخصص نیاز دارند جهت استخدام معرفی خواهیم کرد. همچنین در پایان کلاس مشاوره لازم برای راه اندازی کسب و کار به شما داده خواهد شد و می توانید از پشتیبانی رایگان استفاده نمایید. 

کلاس به صورت خصوصی یا نیمه خصوصی در محل آموزشگاه یا به صورت آنلاین برگزار می شود. کلاس ها هر هفته دایر است. برای اطلاع از زمان و ساعت کلاس ها می توانید با شماره تلفن های آموزشگاه مفید تماس حاصل نمایید.

مدت زمان کلاس آموزشی دودی کردن شیشه خودرو 1 یا 2 روز است. مدت کلاس به انتخاب شما بستگی دارد.
توجه داشته باشید جلسات هر کلاس به طور پیوسته و پشت سرهم برگزار می شود. همچنین برای شاغلین کلاس فقط در پایان هفته پنجشنبه ها و جمعه ها برگزار می شود.

مزیت اصلی دوره های آموزشی آموزشگاه مفید ، امکان انتخاب زمان شروع کلاس توسط خود کارآموزان است. با توجه به شرایطتان شما می توانید کلاس را در ابتدا ، اواسط و یا در آخر هفته ( پنجشنبه و جمعه ) شرکت نمایید.
به کارآموزان عزیزی که از جای جای کشورمان برای شرکت در کلاس های آموزشی اقدام می کنند خوابگاه مناسب و با امکانات درجه یک معرفی خواهد شد.
در صورت عدم امکان شرکت به صورت حضوری ، برگزاری کلاس به صورت اینترنتی و با تماس تصویری آنلاین نیز فراهم شده است.

 1. درخواست خود را از طریق تماس مستقیم با شماره 09941157815 ثبت نمایید. ( پاسخگویی شبانه روزی و 24 ساعته )

 2. با کلیک روی لوگوی واتساپ به واتساپ آموزشگاه متصل شده و می توانید پیام ارسال کنید. تیم پشتیبانی ما در سریع ترین زمان ممکن جوابگوی شما خواهند بود.

 3. به صفحه تماس با ما مراجعه نمایید. درخواست و شماره تماس خود را ثبت نمایید. همکاران ما در بخش پشتیبانی با شما تماس خواهند گرفت و پیگیری لازم را جهت تکمیل ثبتنام شما انجام خواهند داد.

بعد از پایان کلاس گواهینامه فنی دریافت می نمایید.

13 پاسخ
 1. Parvaz
  Parvaz گفته:

  خیلی خوب بود کلاس نمی دونم چرا بقیه با قیمتهای خیلی زیاد آموزش میدن شیشه دودی من خیلی شانسی با آموزشگاه شما آشنا شدم اول هم مطمین نبودم اگه یادتون باشه اومدم کارگاهتونو دیدم یکم خیالم راحت شد الانم دارم کار میکنم راضیم

  پاسخ
 2. محمد
  محمد گفته:

  سلام اگه کسی دوره شیشه دودی و کاور خودرو رو اموزش ببینه می تونه کار کنه ؟ واین که باید تجهیزات کلاس ها رو به همراه داشته باشیم ؟

  پاسخ
  • farzan
   farzan گفته:

   درود بر شما
   بله دوره های آموزشی به صورت صفرتاصد است
   فن شیشه دودی و نصب کاور خودرو به صورت قلقی است که
   به صورت کامل آموزش دیده و یاد خواهید گرفت
   در صورت بروز سوال پس از پایان کلاس 5سال پشتیبانی دارید
   کلیه تجهیزات و مواد مصرفی برای آموزش توسط آموزشگاه تامین می شود

   پاسخ
  • farzan
   farzan گفته:

   درود بر شما
   کلاس جدید نصب شیشه دودی خودرو 22ام بهمن ماه 1401
   برگزار می شود برای مشاوره و اطلاع از قیمت کلاس می توانید
   با شماره تلفن های 02188255620 _ 02166012047
   _ 09398315929 تماس بگیرید

   پاسخ
  • farzan
   farzan گفته:

   درود بر شما
   هیچگونه محدودیتی برای شرکت در دوره های آموزشی وجود ندارد
   برای اطلاع از زمان شروع کلاس ها می توانید با شماره تلفن های
   02188255620 _ 02166012047_ 09398315929 تماس بگیرید

   پاسخ

تعقیب

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اموزش دودی شیشه
شیشه دودی ۳۵٪ تک لایه
برچسب دودی ضد خش شیشه
اموزش شیشه دودی
اموزش تصویری شیشه دودی
برچسب uv خودرو
برچسب دودی شیشه
شیشه دودی نانو سرامیک در تهران
شیشه دودی سرامیکی
شهریه آموزش شیشه دودی خودرو
آموزش نصب برچسب دودی شیشه خودرو
شیشه دودی آبی
برچسب شیشه جلو ماشین
درصد مجاز شیشه دودی سال ۱۴۰۰
چسباندن برچسب شیشه دودی اتومبیل
ابزار شیشه دودی
مزایا و قوانین شیشه دودی خودرو
شیشه دودی ضد UV
قیمت شیشه دودی ماشین
شیشه دودی 70 درصد
نصب شیشه دودی در اصفهان
انواع برچسب دودی شیشه
شیشه دودی نانو سرامیک
شیشه دودی هفت رنگ
قیمت بهترین مارک شیشه دودی ماشین
پاک کردن برچسب روی شیشه خودرو
اموزش تیره کردن شیشه خودرو
نصب برچسب دودی شیشه خودرو
قوانین شیشه دودی خودرو
تیره کردن شیشه خودرو
نصب شیشه دودی ضد UV
آموزش برچسب دودی شیشه خودرو
آموزش دودی کردن شیشه خودرو
راهنمای دودی کردن شیشه خودرو
اموزش دودی شیشه 206
کلاس اموزشی دودی
اموزش حرفه ای شیشه دودی
نصب شیشه دودی پژو
رول برچسب شیشه دودی
نصب برچسب دودی شیشه عقب
سرامیک شیشه
دوره آموزش نصب شیشه دودی
شیشه دودی سبز
شیشه دودی 35 درصد
شیشه دودی در اصفهان
رول شیشه دودی دولایه
قیمت رول برچسب شیشه دودی
اموزش شیشه دودی مجاز
قیمت شیشه دودی 25 درصد
شیشه دودی 50 درصد
شیشه دودی سیار
درصد مجاز شیشه دودی
آموزش دودی کردن شیشه ماشین
دودی کردن شیشه خودرو در تهران
برچسب دودی شیشه عقب
شیشه دودی مجاز
صفر تا صد دودی کردن شیشه ماشین و حد مجاز آن
قیمت شیشه دودی 35 درصد
همه چیز درباره شیشه دودی
برچسب شیشه دودی ۲۵٪
درصد مجاز شیشه دودی خودرو
دودي كردن شيشه ماشين
دودی کردن خودرو
صفر تا صد دودی کردن شیشه ماشین
آموزش دودی کردن خودرو
آموزش دودي كردن شيشه ماشين
راهنمای دودی کردن خودرو
دودی کردن شیشه ماشین
دودی و یو وی کردن شیشه خودرو
قدم به قدم دودی کردن شیشه ماشین
فیلم شیشه دودی زدن
نکات نصب شیشه دودی
اموزش شیشه دودی کرج
آموزش شیشه دودی در مشهد
نصب برچسب دودی
اموزش شیشه دودی سرامیکی
نصاب شیشه دودی
اموزش سرامیک شیشه
کلاس آموزش شیشه دودی
 آموزش نحوه دودي كردن شيشه عقب اتومبيل
شیشه دودی 40 درصد
نصب شیشه دودی ماشین
چگونه شیشه‌ دودی داشته باشیم
شیشه دودی لاکچری اصفهان
شیشه دودی 25 درصد
مجموعه ابزار نصب شیشه دودی
نحوه دودی کردن شیشه
نصب شیشه دودی در محل
انواع دودی کردن شیشه های خودرو
آموزش اجرا شیشه دودی ماشین
یو وی کردن شیشه خودرو
نصب شیشه دودی
نحوه دودي كردن شيشه عقب اتومبيل
آموزش اجرا شیشه دودی
نحوه دودی کردن شیشه های خودرو
تیرگی شیشه‌های خودرو
آموزش نصب شیشه دودی کربن و پانوراما
حد مجاز دودی شیشه ماشین
مراحل دودی کردن شیشه
آموزش نصب شیشه دودی کربن
اموزش نصب شیشه دودی ماشین
شیشه دودی غرب تهران
اموزش نصب دودی
از بین بردن حباب شیشه دودی
اجرا شیشه دودی عقب 206
صفر تا صد شیشه دودی
اموزش اجرا شیشه دودی 
قبل از دودی کردن شیشه خودرو
آموزش شیشه دودی در تهران
آموزش شیشه دودی در یزد
بهترین مارک برچسب شیشه دودی ماشین
دودی شیشه سری نانوسرامیک
بهترین مارک برچسب شیشه دودی
رول برچسب شیشه دودی
برچسب کربن وشیشه دودی
نصب شیشه دودی ارزان
هزینه دودی شدن شیشه خودرو چقدر است؟
شیشه دودی خودرو اصفهان
شیشه دودی ۱۰۰ درصد
مزایا و معایب دودی کردن شیشه های ماشین
راهنمای شیشه دودی
مراحل و نکات کلیدی دودی کردن خودرو
دوره شیشه دودی خودرو
کاردک چهارجهته
جریمه شیشه دودی خودرو
اموزش دودی کردن شیشه های اتومبیل
معایب دودی کردن شیشه های ماشین
ماشین شیشه دودی
مزایای تیره کردن شیشه
هزینه دودی شدن شیشه خودرو
تیره کردن شیشه
اموزش تیره کردن شیشه
مرکز دودی کردن شیشه های اتومبیل
مراحل و نکات کلیدی دودی کردن شیشه
نکات کلیدی دودی کردن خودرو